Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Woźniak-Starak się wygadała. Najnowsze informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias

7

Dorota Gardias i jej córka wciąż pozostają w szpitalu w związku z zachorowaniem na COVID-19. W mediach pojawiły się doniesienia, że stan zdrowia pogodynki jest bardzo ciężki, a nawet, że leży pod respiratorem. Na temat tych rewelacji zabrała głos Agnieszka Woźniak-Starak.

Woźniak-Starak się wygadała. Najnowsze informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias
Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem od swojej córki (PAP, Leszek Szymański)

Według relacji "Super Expressu" sprzed kilku dni Dorota Gardias miała znajdować się w ciężkim stanie. Pogodynka została rzekomo nawet podłączona do aparatu tlenowego.

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle – informował "Super Express".

Dorota Gardias zarażona koronawirusem. Agnieszka Woźniak-Starak o stanie zdrowia koleżanki

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się sprostować pojawiające się w mediach doniesienia. Dziennikarka TVN wyjaśniła, że zarówno Dorota Gardias, jak i jej córka Hanna czują się już znacznie lepiej. Stan dziewczynki poprawił się na tyle, że wróciła do domu, gdzie pozostaje pod opieką ojca – Piotra Bukowieckiego.

Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem, nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty – oświadczyła Agnieszka Woźniak-Starak w programie "Dzień Dobry TVN".

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez TVN ostatni raz Dorota Gardias była obecna w pracy 20 września. Wszystkie osoby, które w tamtym okresie miały kontakt z pogodynką, zostały poinformowane o zagrożeniu i skierowane na firmową kwarantannę. Na razie żadna z nich nie wykazuje objawów zachorowania na COVID-19.

Zobacz także: Zobacz też: Maseczki będą obowiązkowe?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić