aktualizacja 

Dramat w aquaparku we Wrocławiu. Są ranni

105

We wrocławskim aquaparku doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W jednym z budynków w ogrodzie saunowym zawalił się sufit. Niestety, pod nim znajdowali się ludzie. Jak wynika z doniesień lokalnych mediów, kilka osób zostało rannych.

Dramat w aquaparku we Wrocławiu. Są ranni
Do zdarzenia doszło w budynku z saunami (Facebook, Getty Images)

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę 11 września po południu w aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Do zdarzenia doszło w budynku, w którym znajdują się sauny.

Sufit runął na ludzi we wrocławskim aquaparku

O sytuacji poinformował czytelnik "Gazety Wrocławskiej", który był świadkiem zdarzenia. Z jego relacji wynika, że około godziny 14:30 w saunie ziemnej zawalił się dach.

Akurat wypoczywałem w tej saunie. Po pięciu minutach od mojego wejścia coś niepokojąco trzasnęło. Po kolejnych trzech minutach nagle runął dach - przekazał czytelnik "Gazety Wrocławskiej" w wiadomości przesłanej do redakcji.

W momencie incydentu w obiekcie znajdować się miało dziesięć osób. Jak donosi "Gazeta Wrocławska", nieoficjalnie ustalono, iż jedna z nich ma rozciętą nogę, a kilkoro klientów aquaparku zostało pokaleczonych elementami, które spadły z sufitu. Na szczęście tego dnia w saunie nie odbywało się akurat cykliczna ceremonia zapachowa, która przyciąga zazwyczaj nawet kilkadziesiąt osób.

Według wstępnych ustaleń, w obiekcie doszło do zerwania się poszycia sufitu. Wciąż nie wiadomo, co było tego przyczyną. Wrocławski aquapark do tej pory nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie zdarzenia. Uszkodzona sauna pozostaje nieczynna do odwołania.

Podobno to nie pierwszy taki incydent, który miał miejsce w ogródku saunowym aquaparku przy ul. Borowskiej. Stali bywalcy, z którymi kontaktowała się lokalna gazeta, potwierdzają, że w przeszłości dokładnie w tej samej saunie również odpadła część sufitu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Potrącony pieszy zrobił salto w powietrzu. Koszmarny wypadek w Zielonej Górze
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić