Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Małgorzata Duży
|

Wsiadł mężczyzna, kobieta się niczego nie spodziewała. Nagranie z Gorzowa Wlkp.

288
Podziel się

Kamery monitoringu w gorzowskim autobusie zarejestrowały przerażającą scenę. Na opublikowanym nagraniu widać, jak mężczyzna niespodziewanie atakuje nieznaną sobie kobietę. Policja zatrzymała już podejrzanego.

Wsiadł mężczyzna, kobieta się niczego nie spodziewała. Nagranie z Gorzowa Wlkp.
W jednym z gorzowskich autobusów doszło do karygodnego zachowania
bELARAnF

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca w Gorzowie Wielkopolskim. Kobieta jechała autobusem, gdy nagle zaatakował ją siedzący obok mężczyzna. Uderzył ją w twarz, a następnie wysiadł na kolejnym przystanku.

Policja zajęła się sprawą, operując zeznaniami pokrzywdzonej oraz nagraniem z monitoringu. W wyniku działań podjętych przez gorzowskich śledczych udało się zatrzymać podejrzanego mężczyznę. We wtorek 10 sierpnia policjanci namierzyli go w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. 39-latek został zatrzymany podczas interwencji.

bELARAnH

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy na postawie zgromadzonego materiału przedstawili mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. 39-latek przyznał się do zarzucanego czynu podczas przesłuchania. Tłumaczył, że nie wie, co było powodem takiego zachowania.

Otrzymał on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Jak ustaliło o2, pokrzywdzona kobieta nie znała agresora.

bELARAnN
Zobacz także: "Odbije się na budżecie każdego Polaka". Odwołana wiceminister krytykuje Polski Ład
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELARAoi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(288)
nana
2 miesiące temu
Nie zapominajmy ,że rząd PiS-u chce wypowiedzieć konwencję stambulską i ,że dla Ziobry " jednorazowe pobicie " sie nie liczy. Katoliban Polski.
TVN nie sam
2 miesiące temu
Jeżeli nie zgadzasz się z polityką PIS i odebraniem koncesji TVN wyślij SMS o treści NDP na numer 73601 (koszt 3,69zl) To nasz wspólny protest ! Pokażmy ilu nas jest ! Jeszcze mamy szansę ! Wśród osób które wyślą SMS zostanie rozlosowany samochód marki Tesla !!!
asas
2 miesiące temu
W takich przypadkach powinni publikować pełne dane łącznie z fotką byłoby dużo spokojniej
bELARAoj
bolo
2 miesiące temu
uwagę mu zwróciła,że niema założonej maseczki i za to dostała
buźka
2 miesiące temu
niedługo wszyscy będą chodzić z bronią to i świadków morderstw zabraknie
ewa
2 miesiące temu
tak się zachowują po szczypawach
grako
2 miesiące temu
Dziwne że nawet imienia nie ujawnią, zapewne jakiś Mohamed...
fdsz
2 miesiące temu
Psychoza ciezka podlega leczeniu, nie zapominajcie o tym.
Dzidek
2 miesiące temu
Przesada.Dostała tylko klapsa w twarz i to ma być brutalny atak?
Maximus
2 miesiące temu
Konduktor jakiś czy co???
Ice Man
2 miesiące temu
Na pewno nie był pod wpływem haha narkotyki plaga świata
bubu
2 miesiące temu
róbta co chceta -nie tak -winno być- :Szanuj każdego człowieka, bo Chrystus w nim żyje. Bądź wrażliwy na drugiego człowieka, twojego brata (siostrę). • Myśl dobrze o wszystkich – nie myśl źle o nikim. Staraj się nawet w najgorszym znaleźć coś dobrego. • Mów zawsze życzliwie o drugich – nie mów źle o bliźnich. Napraw krzywdę wyrządzoną słowem. Nie czyń rozdźwięku między ludźmi. • Rozmawiaj z każdym językiem miłości. Nie podnoś głosu. Nie przeklinaj. Nie rób przykrości. Nie wyciskaj łez. Uspokajaj i okazuj dobroć. • Przebaczaj wszystko wszystkim. Nie chowaj w sercu urazy. Zawsze pierwszy wyciągnij rękę do zgody. • Działaj zawsze na korzyść bliźniego. Czyń dobrze każdemu, jakbyś pragnął, aby tobie tak czyniono. Nie myśl o tym, co tobie jest kto winien, ale co Ty jesteś winien innym. • Czynnie współczuj w cierpieniu. Chętnie spiesz z pociechą, radą, pomocą, sercem. • Pracuj rzetelnie, bo z owoców twej pracy korzystają inni, jak Ty korzystasz z pracy drugich. • Włącz się w społeczną pomoc bliźnim. Otwórz się ku ubogim i chorym. Użyczaj ze swego. Staraj się dostrzec potrzebujących wokół siebie. • Módl się za wszystkich, nawet za nieprzyjaciół.
dsvdvs
2 miesiące temu
a Polacy się Talibami martwią mając takie katolickie gwiazdy
bELARAob
xczvvcxv
2 miesiące temu
teraz Polska!!wstajemy z kolan
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić