Małgorzata Duży| 

Wsiadł mężczyzna, kobieta się niczego nie spodziewała. Nagranie z Gorzowa Wlkp.

525

Kamery monitoringu w gorzowskim autobusie zarejestrowały przerażającą scenę. Na opublikowanym nagraniu widać, jak mężczyzna niespodziewanie atakuje nieznaną sobie kobietę. Policja zatrzymała już podejrzanego.

Wsiadł mężczyzna, kobieta się niczego nie spodziewała. Nagranie z Gorzowa Wlkp.
W jednym z gorzowskich autobusów doszło do karygodnego zachowania

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca w Gorzowie Wielkopolskim. Kobieta jechała autobusem, gdy nagle zaatakował ją siedzący obok mężczyzna. Uderzył ją w twarz, a następnie wysiadł na kolejnym przystanku.

Policja zajęła się sprawą, operując zeznaniami pokrzywdzonej oraz nagraniem z monitoringu. W wyniku działań podjętych przez gorzowskich śledczych udało się zatrzymać podejrzanego mężczyznę. We wtorek 10 sierpnia policjanci namierzyli go w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. 39-latek został zatrzymany podczas interwencji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy na postawie zgromadzonego materiału przedstawili mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. 39-latek przyznał się do zarzucanego czynu podczas przesłuchania. Tłumaczył, że nie wie, co było powodem takiego zachowania.

Otrzymał on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Jak ustaliło o2, pokrzywdzona kobieta nie znała agresora.

Zobacz także: "Odbije się na budżecie każdego Polaka". Odwołana wiceminister krytykuje Polski Ład
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić