Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Wstrząsające odkrycie w lesie. Świadek wezwał policję

26

Pet Patrol Rybnik przekazał informacje na temat makabrycznego odkrycia. W Rogowie w lesie przypadkowa osoba znalazła zwłoki psa, któremu ktoś najprawdopodobniej skręcił kark. Świadek zgłosił sprawę na policję.

Wstrząsające odkrycie w lesie. Świadek wezwał policję

Psa znaleziono w sobotę, 26 września, około godz. 13:30 w Rogowie (woj. śląskie). Zwłoki, skręcone w nienaturalnej pozycji, leżały w lesie.

O wszystkim poinformowali członkowie Pet Patrol Rybnik. Na swojej stronie na Facebooku zamieścili zdjęcia i opis zdarzenia.

Według osoby, która znalazła zwłoki, pies miał skręcony kark, ślady na ciele, a obok znajdował się brzozowy kij. Ułożenie zwłok i obrażenia mogą wskazywać na prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa - informuje Pet Patrol Rybnik.
Zobacz także: Dzielne psy ratownicze. Ratują życie nawet 40 osób rocznie
Niestety osoba, która znalazła zwłoki, wróciła w to samo miejsce, jednak psa już nie było. Świadek zgłosił sprawę na policję - przekazała organizacja.

Policjanci oraz aktywiści z Pet Patrol Rybnik szukają osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje psa lub ma jakiekolwiek informacje związane z tą sprawą, powinien skontaktować się z mundurowymi lub z samą organizacją.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić