Pies czekał przy dziurze w ziemi. Wtedy to się stało. Hitowe nagranie

32

To, że zwierzęta przynależą do różnych gatunków, nie znaczy, że nie mogą żyć w zgodzie, a nawet przyjaźni. Dowodzi tego nagranie z suczką w roli głównej, które podbija sieć. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pies czekał przy dziurze w ziemi. Wtedy to się stało. Hitowe nagranie

Fiona uwielbia wszystkie małe gryzonie, z którymi chętnie się zaprzyjaźnia. Choć jest psem, to była w stanie zaprzyjaźnić się nawet z susłem, który mieszka w wykopanych przez siebie norkach na działce w San Francisco.

Pani Fiony po raz pierwszy nagrała moment przywitania się suczki z susłem. Opublikowała zarejestrowane kamerą ujęcie na Instagramie. Jak widać, suseł zaufał już suczce na tyle, że chętnie sam wychodzi jej na spotkanie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zwierzęta są szczęśliwe i bardzo cieszą się wspólnymi spotkaniami. Właścicielka suczki uwielbia patrzeć z boku na te rozkoszne chwile.

Ich interakcje są tak delikatne i słodkie! - mówi kobieta, cytowana przez The Dodo.

Wierna swojej pani suczka bardzo często prowadzi ją do miejsc, gdzie znajdują się nory susłów. Wita się z susłami nie tylko zamieszkującymi działkę jej pani, ale także z tymi, które spotkać można w miejscowych parkach. Właścicielka często wychodzi na spacer po parkach, a susły zdają się umyślnie "wychodzić na spotkanie Fionie".

Zobacz także: Kot nie ma ochoty na kąpiel. Urocze nagranie podbija internet
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić