o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Czy oni nie przestaną?! Kolejne psy padają ofiarą ohydnej mody z Chin

108
Podziel się

Ciąg dalszy obrzydliwego trendu z Chin. Pisaliśmy już o owczarku niemieckim, któremu zaczęły cieknąć łzy, kiedy został zmuszony do jedzenia papryczek chili. Ofiar paskudnej mody jest więcej.

Czy oni nie przestaną?! Kolejne psy padają ofiarą ohydnej mody z Chin
bDgttPKJ

W Chinach zapanowała moda na nagrania przedstawiające spożywanie nadmiernych porcji jedzenia. Początkowo ich bohaterami byli dzieci i dorośli, jednak później entuzjaści szkodliwego trendu zaczęli zmuszać do udziału w nim swoje psy.

Internat obiegło m.in. nagranie, na którym owczarek niemiecki jest nakłaniany do jedzenia papryczek chili. Mimo że czworonóg płacze z bólu, właściciel zwierzaka i zarazem autor nagrania nie przerywa rejestrowania zdarzenia. Dodatkowo na końcu zapewnia z uśmiechem, że posiłek sprawił jego podopiecznemu przyjemność.

bDgttPKL

Jedzenie papryczek to akt okrucieństwa nie tylko z powodu pikantnego smaku. Tego typu potrawy są również silnie toksyczne dla czworonogów. "Hill's Pet" podaje, że wywołują one u psów poważne problemy żołądkowe, takie jak biegunka, gazy, silne pragnienie czy wymioty.

Ohydna moda w Chinach. Właściciele znęcają się nad psami dla "lajków"

W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej nagrań, na których zarejestrowano przemoc wobec psów. Na jednym z filmów pokazano czworonoga rasy golden retriever, zmuszonego do jedzenia ogromnych ilości surowego kurczaka.

bDgttPKR

Spożywanie surowego mięsa stanowi szczególne zagrożenie dla czworonogów z powodu bakterii, które znajdują się na jego powierzchni. Psy mogą również łatwo zadławić się drobnymi kośćmi tego ptaka.

Niechlubny rozgłos zdobył także właściciel psa rasy husky. Na opublikowanym w interncie filmie zmuszał on swojego psa do jedzenia cukierków. Kiedy zwierzę protestowało, autor nagrania wkładał mu słodycze do pyska siłą. Był to tylko jeden z 28 rodzajów ludzkiego pożywienia, które musiał zjeść nieszczęsny czworonóg.

bDgttPKS

Jedzenie słodyczy, a zwłaszcza czekolady, może się skończyć dla psów tragicznie. Jeśli ją połkną, poza dolegliwościami żołądkowymi czworonogi doświadczają nieregularnego bicia serca. Czekolada potęguje stężenie w ich organizmach teobrominy – substancji działającej jak trucizna.

Okrutny trend pojawił się po tym, jak prezydent Chin Xi Jinping ogłosił kampanię "Czysty talerz". Zgodnie z jej założeniem Chińczycy mieli zwracać większą uwagę na to, aby nie marnować jedzenia – w konsekwencji pandemii COVID-19 oraz licznych powodzi w kraju doszło do niedoborów żywności. Jednak wielu bezmyślnych internautów zaczęło publikować filmy z psami zmuszanymi do zjadania ludzkiego pokarmu, licząc na zdobycie popularności w sieci.

Zobacz też: Niedowidzący pies w parku. Rozpoznał swojego pana po zapachu

bDgttPLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(108)
Ślązak
miesiąc temu
Chiński naród powinien przestać istnieć zniknąć z mapy Chiny to jedno wielkie zło cały naród jest taki sam bez wyjątków
czaskowski
miesiąc temu
by tego nie wymyślił mam nadzieję że ten chory naród padnie ofiarą swoich eksperymentów
Dorota
miesiąc temu
Barbarzyństwo, powinnasię nimi zając policja.Chorzy ludzie.
bDgttPLn
Wert
miesiąc temu
Dajcie mi kilku tych chińczyków a ja ich nakarmię papryczkami i też się pośmieje i pociesze... Jeszcze ich nafaszeruje tymi papryczkami tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę i też popatrzę na płynące chińskie łzy, ciekawe czy wtedy któryś z nich lub ich pobratymcow się zaśmieje
Zapytowywanie
miesiąc temu
Czy w Chinach taki proceder jest karalny?
Najnowsze komentarze (108)
Powazmy-123
miesiąc temu
Moim zdaniem to jezd przesata. Czemu każdy się na nich wkurza. To tylko zwierzęta. Nic im nie będzie a ludźie będą mieć trochę rozrywki. Ja jak najbardziej lubię tw filmy i mam nadzieję na kontynuację trentu. :D
ÙwÚ
miesiąc temu
Ciekawe czy byłoby fajnie gdyby zamienić ich rolami 🤔 Psy karmiące Chińczyków psią karmą... Brzmi super!
Vigilanti
miesiąc temu
Brakuje mi slow aby okreslic to bestialstwo. Pies oddaje serce czlowiekowi, ufa mu, kocha. Jak tak mozna robic,lzy same plyna a w srodku scisk.
Irenairena
miesiąc temu
O to właśnie chodzi zohydzić Chińczyków. Wielki brat ich nie lubi, więc my też powinniśmy ich nie lubić.
Wściekła
miesiąc temu
W żadnym języku na świecie nie ma odpowiednich słów, by to określić. Ja się pytam co na to reszta świata i obrońcy praw zwierząt. Nie wyobrażam sobie nawet tego co czuja te biedne psiaki. Proponuję wprowadzić system kar "oko za oko, ząb za ząb". To byłoby chyba sprawiedliwe i w koncu dwunogi zaczęły by może myśleć o tym co robią.
Kate
miesiąc temu
Chory kraj ,chorzy ludzie ,nie mogę na to patrzeć, nikt jeszcze nie zrobił z tym porządku, jak można znęcać się nad biednymi zwierzętami, okropne, nie do przyjęcia
SzymoX
miesiąc temu
Zbombardować Chiny zanim zaczną testować szczepionkę na istniejącego wirusa na psach i kotach
Bolo
miesiąc temu
Jak można tak torturować swojego pieska to jest niedopomyslenia
bDgttPLf
Nina
miesiąc temu
Chinole to koszmarny naród ,niegodny aby istnieć!!!To okrucieństwo z ich strony dotyczy wszystkich żywych stworzeń, nie można tego ścierpieć!!!
Kasienka
miesiąc temu
Nie można wszystkich uważać za zło w każdym narodzie znajdują się dranie. Kocham psy i sama mam 2 są dlamnie jak rodzina Nie wyobrażam. Sobie skrzywdzić ich dla idei bycia w centrum zainteresowania , a tym właśnie się kierują ci ludzie . Najgorsze to to że komentując cała tą sprawe już osiagneli swój cel .
Nana
miesiąc temu
Po co takie rzeczy są pokazywane głupota nie ma granic.
2137
miesiąc temu
Oni tylko je tuczą na obiad
Nona
miesiąc temu
Powinny takie nagrania byc od razu blokowane i tyle
1234
miesiąc temu
Zastanawiam się czy tam nie polecieć i nie wziąć takiego i dać mu się tym najeść i go zmuszać
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić