Wstrząsające odkrycie w trakcie sprzątania świata. W studni były zwłoki

13

Mieszkańcy Krupiej Wólki (woj. mazowieckie) nie przypuszczali, że akcja sprzątania świata, w którą się zaangażowali, zakończy się wezwaniem policji. W pewnym momencie zajrzano do nieużywanej już studni. Oczom obecnych okazały się zwłoki.

Wstrząsające odkrycie w trakcie sprzątania świata. W studni były zwłoki
Do makabrycznego odkrycia doszło przypadkowo. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w opuszczonej studni (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak podaje "Fakt", do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę 30 kwietnia. Mieszkańcy Krupiej Wólki zebrali się, aby wspólnymi siłami oczyścić okolicę ze śmieci. Był to finał Dnia Ziemi, obchodzonego krótko wcześniej, bo 22 kwietnia.

Zwłoki w studni. Horror w Krupiej Wólce

Nieużywana i zarazem niezabezpieczona studnia, w której spoczywało ciało, znajdowała się na nieogrodzonej działce. Po przebyciu gęstych zarośli i spojrzeniu w głąb otworu oczom mieszkańców Krupiej Wólki ukazały się rozkładające się zwłoki.

Informację o odnalezieniu zwłok potwierdził sierżant Adrian Leszko. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie podał, że dyżurny otrzymał telefon w tej sprawie w godzinach porannych. Ujawnił także, że tożsamość zmarłego została już ustalona – było to możliwe dzięki dokumentom, które miał przy sobie.

Zgłoszenie o znalezieniu zwłok otrzymaliśmy w godzinach porannych. Było to ciało 53-letniego mężczyzny. Identyfikacja była możliwa dzięki dokumentom, jakie przy nim znaleźliśmy – cytuje rzecznika KPP w Piasecznie "Fakt".
Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Na miejsce znalezienia ciała udał się prokurator pełniący nadzór nad śledztwem. Odbywa się ono w celu ustalenia, czy do śmierci 53-latka mogło dojść w wyniku działań osób trzecich. Sami funkcjonariusze policji nie chcą na razie ujawniać, czy zabezpieczone dotąd w sprawie materiały wskazują na taki przebieg tragedii.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić