Wstydliwa wpadka ministerstwa edukacji. Internauci płaczą ze śmiechu

928

Minął rok od czasu powołania Przemysława Czarnka na Ministra Edukacji i Nauki. Minister zorganizował konferencję prasową, w czasie której chwalił się sukcesami. Za plecami Czarnka czaiła się jednak kompromitująca wpadka. Internauci kpią bezlitośnie.

Wstydliwa wpadka ministerstwa edukacji. Internauci płaczą ze śmiechu
Konferencja ministra Czarnka. Jeden błąd przyćmił wszystko (YouTube, Ministerstwo Edukacji)

Przemysław Czarnek musi być wściekły. We wtorek w rocznicę powołania go na urząd Ministra Edukacji i Nauki polityk zorganizował konferencję prasową podsumowującą rok jego rządów. Wszystkie programy zostały jednak przyćmione przez jeden "drobny" błąd.

Działania Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka. Nowy Program Labolatoria Przyszłości - głosił dumnie tytuł slajdu, który przyciągnął uwagę odbiorców.

Tego Czarnkowi już nie zapomną. "Labolatoria" robią furorę w internecie, zwłaszcza na Twitterze, gdzie są bardzo popularnym hasłem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Labolatoria i hefalumpy
Ola et labola (łac. Módl się i placuj)
Olaboga, a co tu się cnotliwie odniewieściło?
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wstydliwa wpadka ministerstwa edukacji. "Labolatoria" to nie wszystko

Część komentujących zwraca uwagę, że na pokazywanym przez internautów ujęciu z konferencji prasowej Czarnka widać nie jeden, a dwa błędy. Co bardziej zajadli krytycy ministra uważają, że chodzi o niego samego na tym stanowisku, jednak inni zwracają uwagę, że po skrócie "tj." należy postawić kropkę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić