o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Wszystko się wydało. Członkowie chińskiej partii w Pfizer i AstraZeneca

256
Podziel się

Wyciekły dokumenty ujawniające masową infiltrację światowych firm przez Komunistyczną Partię Chin. Na liście są m.in. koncerny odpowiedzialne za szczepionkę - AstraZeneca i Pfizer, a także Rolls Royce czy Airbus.

Wszystko się wydało. Członkowie chińskiej partii w Pfizer i AstraZeneca
Xi Jinping (Wikimedia Commons)
bDYeCZBx

Wyciekła baza danych obejmująca 1,95 mln zarejestrowanych członków Komunistycznej Partii Chin. Oprócz nazwisk członków lista zawiera miejsce oraz datę urodzenia, pochodzenie etniczne oraz adresy i numery telefonów. Wpływy tych osób obejmują obecnie wiele znanych koncernów z całego świata.

Członkowie partii w Pfizer i AstraZeneca

Baza danych została pierwotnie ujawniona we wrześniu przez chińskiego opozycjonistę. Przekazano ją do Inter-Parliamentary Alliance on China (IPAC), w skład którego wchodzi ponad 150 polityków z całego świata, monitorujących niepokojące działania Chin. Po uwierzytelnieniu materiałów zostały upublicznione.

bDYeCZBz

Lista podzielona jest na ponad 79 tys. oddziałów. Wiele z nich jest połączonych z ważnymi organizacjami i firmami z zakresu medycyny lub technologii. Członkowie partii pracowali na istotnych stanowiskach m.in. w Pfizer i AstraZeneca, w Airbus, Boeing czy Rolls-Royce. 

Zobacz także: Chińczycy wylądowali na Księżycu. Zobacz nagranie z pobierania próbek

W sumie Komunistyczna Partia Chin ma ponad 92 miliony członków. Nie każdy może się jednak do niej dostać, a walka o miejsce jest bardzo zacięta. Zazwyczaj przyjmowanych jest około 10 proc. kandydatów, którzy odznaczają się swoimi umiejętnościami oraz oddaniem.

bDYeCZBF

Amerykańskie służby bezpieczeństwa są coraz bardziej zaniepokojone zagrożeniem ze strony Chin. Od początku roku do września aż 14 chińskich obywateli zostało oskarżonych o domniemane szpiegostwo, a administracja Trumpa zmieniła przepisy wizowe, tak aby członkowie Komunistycznej Partii Chin i ich rodziny mogli zostać tylko przez miesiąc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYeCZCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(256)
Czerwony
3 tyg. temu
DO "yhy' Przyjacielu co Ty wiesz o zabijaniu.... Nie tylko Oni, są lepsi mają Białych, Czarnych i Innych, cały Świat. Struktury tworzyli od zawsze i mają III Rzeszę😎
olaf
5 miesięcy temu
W samym WHO pracują Chinczycy co daje do myślenia ze WHO stala się organzacją pod wplywami polityków.
331`
5 miesięcy temu
Ciekawe ilu agentów Chińczycy mają w Polskim sejmie ?
bDYeCZCb
jjjj
5 miesięcy temu
Okazuje się, że w Holandii w latach siedemdziesiątych dziewczynka została poddana aborcji, a następnie jej organy, mianowicie nerka, „zostały usunięte i rozwinięte w linię komórkową znaną obecnie jako HEK293” - czytamy w raporcie. Później w oświadczeniu opublikowanym przez biskupów USA Josepha Naumanna i Kevina Rhoadesa czytamy, że HEK293 był używany do produkcji szczepionek Pfizer i Moderna, ale tylko w teście skuteczności szczepionki. Uznano, że są to wspomniane wcześniej „łącza zdalne”. Jednak tak się nie stało w przypadku AstraZeneca, która używała HEK293 prawie na każdym etapie. Według biskupów produkcja tej szczepionki odbywała się w moralnie wątpliwych warunkach. Więc lepiej tego unikać, jeśli chcesz mieć czyste sumienie.
kabaret
5 miesięcy temu
Najlepszy wywiad ma Polska Zna go cały świat Dzięki opublikowaniu listy przez Antoniego nawet wywiad Kamerunu znał nazwiska Polskich oficerów
goniec
5 miesięcy temu
Swiat zapłacił już za tanią siłę robocza z Chin.Ideologia marksizmu i leninizmu. Diabelska przewrotność natury. Zagubienie całkowite człowieka.. Ile jeszcze przyjdzie zapłacić????? Zdrowiem,zyciem..... 25 mln rosjan i nie tylko- ZAGINEŁO- tyle kosztowała WIELKA REWOLUCJA PAZDZIERNIKOWA -PRZECIAG CZASU DO KONCA 2 WOJNY SWIATOWEJ.
Montezuma
5 miesięcy temu
a kazdy bialy to tepak bo toleruje dwulicowosc zoltej rasy pracowalem wsrod zoltych i oni maja dwie twarze,ale biali naiwniacy lykaja wszystko
ajajaj
5 miesięcy temu
Pfandemia farmaucetyczna i medyczna, wszystko z Chin. Było w przepowieni że żółtu proszek rozsypie się po całym świecie. Tłumaczyć nie trzeba o kogo chodzi.
Azs
5 miesięcy temu
A w Polsce to ilu Chińczyków spolonizowało się ?! Albo Wietnamczyków ?!
Nowa
5 miesięcy temu
Musi być skuteczna ta chińska szczepionka, w przeciwnym razie już dawno gazety z całego świata prześcigały y się w krytyce
chiny
5 miesięcy temu
chiny same wywołały epidemie zeby na niej zarobić miliardy - szczepionki leki to nowy trend z biznesie
Szydło
5 miesięcy temu
Wyszło! Dogadani na poziomie światowym.Jest czym sie dzielic z rzadzacymi na swiecie którzy wciskaja ciemnote swoim norodom bo trzeba sie szczepić. A na niewygodnych jest za co szukac bata!!!
Asia
5 miesięcy temu
czy to jest artykuł sponsorowany z produktem lokowanym (pfizera itd)? trzeba było zamieścić wzmiankę a nie wprowadzać konsumenta w błąð.
bDYeCZBT
Janik
5 miesięcy temu
To co robiom chiny to sa dzialanie tych ktorzy za nimi stoja i chca krztaltowac swiat (wlasciciele bamkow).Tak samo jak Covid ,narzedzie do wprowadzania zmian.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić