aktualizacja 

Chiny prowadzą testy na ludziach. Tworzą super żołnierza

52

Chiny prowadzą testy biologiczne w celu stworzenia super żołnierzy - przekazuje dyrektor wywiadu USA John Ratcliffe. Twierdzi, że testy na ludziach mają na celu wyszkolenie żołnierzy z "biologicznie wzmocnionymi zdolnościami".

Chiny prowadzą testy na ludziach. Tworzą super żołnierza
Chińska Armia Ludowo-Wyzwoleńcza (Getty Images)

Według amerykańskiego wywiadu Chiny przeprowadziły testy na swojej armii w nadziei na stworzenie wzmocnionych biologicznie żołnierzy. John Ratcliffe, który od maja pełnił funkcję dyrektora wywiadu Donalda Trumpa, przedstawił swoje teorie w artykule o zagrożeniach ze strony Chin.

Chiny chcą stworzyć super żołnierzy

Dane wywiadowcze są jasne: Pekin zamierza zdominować Stany Zjednoczone i resztę planety pod względem gospodarczym, militarnym i technologicznym. Wiele chińskich inicjatyw publicznych i znanych firm to jedynie kamuflaż dla działań Komunistycznej Partii Chin - pisze w Wall Street Journal Ratcliffe.

Według doniesień testy przeprowadzono na członkach Armii Ludowo-Wyzwoleńczej. Chińscy naukowcy używają "biologicznych substancji", które mają pomóc w stworzeniu bardziej wytrzymałych i sprawnych żołnierzy. Nie wiadomo jednak czy te doniesienia są prawdziwe, a Chiny w żaden sposób nie zareagowały na najnowsze sensacje.

Zobacz także: Chińczycy wylądowali na Księżycu. Zobacz nagranie z pobierania próbek
W pogoni za władzą Pekin nie ma granic etycznych [...] dziś musimy jasno patrzeć na fakty przed nami, które udowadniają, że to na Chinach powinna być skupiona uwaga Ameryki - dodaje Ratcliffe.

Ratcliffe jest dyrektorem wywiadu powołanym przez Donalda Trumpa. Wraz z odejściem obecnie urzędującego prezydenta przekaże stanowisko osobie wybranej przez Joe Bidena. Ratcliffe znany jest z teorii na temat Chin oraz Rosji - uważa, że oba mocarstwa chcą zaatakować USA i przejąć wpływy.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić