Wtargnęła na pięciopasmową jezdnię. Na nagraniu wszystko widać

40

Pewna młoda kobieta na czerwonym świetle postanowiła przebiec przez ruchliwą, pięciopasmową jezdnię w Chorzowie. Jednak w pewnym momencie sama wpadła na samochód osobowy. Na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring, a śląska policja ku przestrodze, udostępniła materiał w mediach społecznościowych.

Wtargnęła na pięciopasmową jezdnię. Na nagraniu wszystko widać
Młoda kobieta omal nie została potrącona przez samochód (Facebook, Śląska Policja)

Śląska policja na swoim fanpage na Facebooku opublikowała nagranie z miejskiego monitoringu, który zarejestrował niebezpieczne zdarzenie na jednej z dróg w Chorzowie.

Na wideo widzimy, jak pewna młoda kobieta postanowiła przejść przez pięciopasmową jezdnię. Nie zważając na czerwone światło, jak i przemieszczające się po ulicy samochody, gwałtownie wkroczyła na drogę.

Przebiegając przez nią wpadła na toyotę. Kobieta upadła, a telefon który trzymała w ręce poleciał kilka metrów dalej. Na szczęście zdarzenie nie skończyło się poważnymi obrażeniami. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie młoda kobieta została ukarana mandatem karnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Stramowski otworzył się na temat córki. Jaka jest Helenka?
"Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów, bo życie mamy jedno" - ostrzega śląska policja.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Weszła tak na pasy

Do podobnego zdarzenia doszło w środę (5 kwietnia). Na nagraniu, które zostało przesłane kanałowi "STOP CHAM", widać kobietę z dzieckiem, która stoi przy przejściu dla pieszych, jednak z dala od krawędzi. Wydaje się, że wręcz cofa się aż pod płot posesji za nią.

Obserwując dalej całą sytuację, widzimy czarny samochód osobowy, który jedzie z przeciwka, ale nie zwalania. Natomiast czyni to autor nagrana. Kobieta natomiast bez zastanowienia wraz z dzieckiem wchodzi na jezdnię prosto pod auto jadące z przeciwka.

Na szczęście do tragedii nie doszło, ponieważ kierowca zaczął nagle hamować, a kobieta zdążyła się cofnąć.

Zobacz także: Spójrz w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo - niebezpieczna sytuacja na pasach #1053 Wasze Filmy
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić