o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski rezygnuje z udziału w debacie TVP

205
Podziel się

Kandydat Koalicji Obywatelskiej oświadczył, że nie weźmie udziału w debacie prezydenckiej w Końskich. Organizacją wydarzenia miała zająć się Telewizja Polska. Jednocześnie Rafał Trzaskowski zaprosił Andrzeja Dudę do uczestnictwa w innym spotkaniu – "Arenie Prezydenckiej".

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski rezygnuje z udziału w debacie TVP
Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie, którą miała zorganizować telewizja publiczna (PAP, Grzegorz Michałowski)
bDopSHsl

Rafał Trzaskowski ogłosił swoją decyzję na konferencji prasowej w Częstochowie. Debata prezydencka, w której kandydat KO ostatecznie nie weźmie udziału, była zaplanowana na poniedziałek 6 lipca.

Debata w Końskich miała odbyć się w nowej formule. Kandydaci na prezydenta odpowiadaliby na pytania nie dziennikarza, lecz publiczności. Rafał Trzaskowski uzasadnił swoją decyzję tym, że jego zdaniem wydarzenie byłoby ustawione na korzyść Andrzeja Dudy.

bDopSHsn
Niestety pan prezydent bardzo rzadko odpowiada na pytania, prawie w ogóle nie organizuje konferencji prasowych, tylko organizowane są ustawki, w których prezydent zna pytania zanim one zostaną zadane – cytuje Rafała Trzaskowskiego Polsat News.
Zobacz także: Zobacz też: Końskie czekają na debatę. Mieszkańcy zwycięzcę już znają

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski organizuje własną debatę

Kandydat KO wyjaśnił dziennikarzom, że zorganizuje własną debatę prezydencką pod nazwą "Arena Prezydencka". Rafał Trzaskowski zapowiedział, że odbędzie się ona w poniedziałek 6 lipca w Lesznie o godzinie 20:30. Publicznie zaprosił do udziału w niej Andrzeja Dudę.

Mam dla pana prezydenta dobrą wiadomość – jutro o godz. 20.30 organizujemy debatę prezydencką w Lesznie i zapraszam pana prezydenta serdecznie – cytuje Rafała Trzaskowskiego "Wirtualna Polska".
bDopSHst

Rafał Trzaskowski zachęcił do zadawania pytań przedstawicieli 15 redakcji. W gronie zaproszonych znaleźli się między innymi dziennikarze Wirtualnej Polski, TVN, Polsatu oraz TVP. Kandydat KO zadeklarował także, że zaakceptuje każdy format, jaki mu zaproponują i jakiego domagają się Polacy.

bDopSHsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(205)
3-13 znaków
5 miesięcy temu
z całym szacunkiem dla pana panie Rafale, ale swoim zachowaniem przypomina mi pan takiego chłopczyka, który mówi: >chcesz się bić? chcesz się bić?!cykor<.... przypomniał mi się wtedy okres bójek z podstawówki między młodymi chłopczykami
VIKI
5 miesięcy temu
Nie pamieta się gdy PO rządziło, Jak wtedy w kraju się żyło, Likwidowanie miejsc pracy, wyprzedaż Polski drodzy POlacy, Interes zachodu ponad Naszym stawiali, Za uściski i brawa się sprzedawali, Takie właśnie realia nam sprawili, ci co Małgorzatę na prezydenta Rafała zamienili, Nasz kraj wychodzi z zamglenia Po rządach PO na lepsze się zmienia Wybierzmy prezydenta naszego Polskiego Co będzie słuchał się ludu swojego Nie tego sztucznego, udawanego, przez mocodawców zagranicznych sterowanego, Oddam więc głos na Andzrzeja, by nie wrócili Co Polskę bezczelnie niszczyli i na Nią skarżyli.
Damian
5 miesięcy temu
Ludzie przecież ten pan cały czas obraża obecnego prezydenta. Gdzie szacunek dla drugiego człowieka. Czy wy tego nie widzicie? W każdej wypowiedzi jest krytyka Pana Prezydenta według Pana T. Wszystko robi źle. Pan Andrzej jest ułożonym spokojnym człowiekiem. Co tak wam źle było przez te 5 lat? Pomyślcie co dostali wasi rodzice gdy wy byliście Mali. Parę groszy rodzinnego. A dzięki PiS moja żona może spokojnie wychowywać moja najmłodsza córeczkę która ma 6 miesięcy nie musi myśleć żeby dziecko się chowało z babcią czy niania. Ludzie obudźcie się. Moje starsze dwie córki mogą chodzić na dodatkowy obcy język prywatnie oraz mogą spełniać się w jeździectwie. Ludzie wiadomo są ludzie biedniejsi i bogatsi. Pamiętacie jak było kilkanaście lat temu kiedy każdy uciekaj z kraju za granicę za pieniędzmi? Czy wasza pamięć jest zByt krótka? Wiadomo ciężko jest drogo a myślicie ze jak będzie inny prezydent to będzie taniej?zastanówcie się i zagłosujcie na Dudę w niedzielę jeśli planujecie godnie żyć.
bDopSHsP
bajobongo
5 miesięcy temu
To może na księżycu? Bo tego jeszcze nie było
2sort
5 miesięcy temu
Wstyd mi za tego prezydenta pierwszego sortu.
Najnowsze komentarze (205)
Wyborca
5 miesięcy temu
Do Was studenciki, niezłych przekrętów musiały narobić Wasze tatuśki i mamuśki, że tak wspieracie Trzaskowskiego, człowieka, który nawet nie umiałby pokierować taczką, musiałby mieć do niej pomocników. Ludzie niedowidzący bardziej widzą, ludzie głusi, bardziej słyszą niż Wy studenciki. Prawdziwi studenci, wierzymy w Was, że nie dacie się oślepić i nie staniecie się głuchymi na głosy ludzi, którzy Was ostrzegają, którzy doznali cierpienia przez takich jak Trzaskowski. Warszawa jest tego przykładem. Nigdy nie umiał sobie poradzić i nie starał się. Jest to po prostu leń. Sam jego chód to pokazuje. Oprawcy Polski czekają tylko na jego prezydenturę, bo wiedzą jaką jest osobą.
GOŚĆ
5 miesięcy temu
NIECH WYGRA PIS,WYGRA PIS I POLASY BĘDĄ NOWSZĄ WERSIĄ EUROPEJSKICH ROMÓW SZUKAJĄCY DOMU
GOŚĆ
5 miesięcy temu
OSTATNO JAK CZYTAŁEM WYPOWIEDZI PIS, TO GDZIEŚ CZYTAŁEM ŻE KTO BEDZIE PRZECIWKO PIS,TO BEDZIE POCIĄGNIETY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI.
GOŚĆ
5 miesięcy temu
No i tak jak by wygrał Duda cz Tusk to męczyli by nas bez końca, Duda sobie Tusk sobie a Tak ten Trzaskowski może i coś zmieni w tej Polsce Młody człowiek nowe pomysł nie przeżarty komuną może i coś zmieni, dla mnie się podobało kiedy to Trzaskowski określił społeczeistwo że to ludzie są jego szefem, bo tak powinno być ludzie dla państwa , państwo dla ludzi, a nie jak było poprzednio ŻE LUDZIE DLA PAISTWA A NIE PAISTWO DAL LUDZI, BRAĆ KAZDY POTRAFI ALE NIE KAZDY POTRAFI SIĘ DZIELIĆ, TAK WAS TEN PIS ZROBIŁ, ŻE NIEKTURZY POTRACICIE DOMY A KREDYTY I TAK ZOSTANĄ WAM DO SPŁATY WASZE DOMY POKUPUJĄ EUROPEJCZYCY ZA DROBNE BO DLANICH TO DROBNE. OSZUKALI WAS . MAM NADZIEJE ŻE WYGRA WYBORY TEN RAFAŁ TARZASKOWSI I Z DOBRYM PROGRAMEM GOSPODARCZYM WYCIĄGNIE WAS ZA USZY Z SYTUACJ W JAKIEJ SIĘ ZNAJDUJEM, Rafał Trzaskowski dla mnie wydal się człowiekiem mądry inteligentny, rozsądny , logiczny człowiek ma dużo dobrych cech których innym brakuje TO BEDZIE WASZ DOBRY WYBÓR nie będzie wam bynajmniej zakrywał oczu A W TV MACIE DWA SYGNĄŁY NADAWCZE WIDZICIE TO PO ZMIANIE KONTRASU I NIE LOGICZNEJ TREŚCI WYPOWIEDZ ROBIA WAM PRANIE MOZGU I STRAJA SIĘ WPŁYNĄĆ NA WYGRANĄ PIS, I chcecie żeby tacy ludzie wami rządzi ŻEBY WAMI MANIPULOWALI I ROBILI Z WAS WARIATÓW, STARAJĄ SIĘ MANIPULOWAC MEDIAMI I MIEĆ WPŁYW NA WASZĄ WOLNA WOLĘ POD POZOREM WKLEIANIA KLATEK W KLATKI, Jak chcecie by żadzili wami tacy ludzie którzy nie daja wam wyboru i każą wam głosować w czasie pandemii tylko po to by nie stracić władzy i mieć was pod kontrolą i wmawiają wam że macie wolny wybór, POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY WYBRALI RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO DOBRYCH LUDZI ZADKO KIEDY SIĘ SPOTYKA A POLITYCY PRAWIE NIGDY SIĘ DOBRZY NIE ZDAŻAJĄ.
Jola
5 miesięcy temu
Jak na razie jesteśmy jeszcze w Polsce. Dlaczego prezydent dużego państwa ma biegać po prywatnych, komercyjnych telewizjach należących do zagranicznych kapitałów, a kandydat na prezydenta nie pojawia się na debacie w telelekcji państwowej.
Koloto
5 miesięcy temu
Nikt Ci tyle nie da ile Trzaskowski Ci obieca.
wik
5 miesięcy temu
Kariera pana Trzaskowskiego będzie błyskawiczna - trzask, prask i PO wszystkim!
wik
5 miesięcy temu
Kariera pana Trzaskowskiego będzie błyskawiczna - trzask, prask i Po wszystkim!
bDopSHsH
wik
5 miesięcy temu
Kariera pana Trzaskowskiego będzie błyskawiczna - trzask, prask i Po wszystkim!
GOść
5 miesięcy temu
Trzaskowski tak jak Hołownia mówi o demokracji a myśli o sobie i swoich pomysłach na władze i rządzenie . Demokracja to władza ludu a więc ludzie wybierają dla siebie najkorzystniejszego kandydata nie dla elit nie dla arystokracji pokomunistycznej nie dla artystów i nie dla mediów rządzonych z zagranicy , dla swojej przyszłości i kto jest bliżej tego co oczekują .
Bronisław
5 miesięcy temu
Pan Prezydent Duda na wiecach nie ma kartki mówi z głowy i serca szanuje wszyskich wyborcow odpowiada na pytania z cierpliwością ma spokój często go obrazaja i taki powinien być prezydent
GOść
5 miesięcy temu
Decyzja równa oczyszczalni ścieków w Warszawie .Efekt będzie ten sam smród rozleje się po kraju .Gość nie miał szans w debacie . Mówienie że wolne media są pomijane to bzdura te media nie są Polskie i nie są wolne co widać w propagandzie jaka się przewala na ich antenach .To tyczy się również Hołowni nikt którego wypromowały niby wolne media a tak naprawdę to chodziło aby zabrał głosy Prezydentowi bo pracował dla PO .
Gość
5 miesięcy temu
Przewodnicząca Rady Miasta Ewa Malinowska-Grupińska poinformowała Rafał Trzaskowski uniknie oceny swojej pracy dla Warszawy przed wyborami 2020.
zagadka
5 miesięcy temu
kim była TW Justyna ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić