Pasażerowie nie wytrzymali. Dantejskie sceny w Warszawie

2752

Sytuacja miała miejsce na stacji Metro Świętokrzyska. Mężczyzna, któremu zwrócono uwagę na brak maseczki, zaczął obrażać pasażerów. Na jego nieszczęście wśród nich był policjant, który po krótkiej szamotaninie, razem z drugim pasażerem, obezwładnił agresora.

Pasażerowie nie wytrzymali. Dantejskie sceny w Warszawie
Policjant razem z pasażerem obezwładnili agresywnego mężczyznę. (YouTube\Michał Dąbrowski)

16 października na stacji Świętokrzyska w Warszawie doszło do zatrzymania mężczyzny, który nie miał zasłoniętych ust i nosa, choć powinien, szczególnie w takim miejscu jak komunikacja miejska, gdzie znajduje się wiele osób. Mężczyźnie zwrócono uwagę, aby włożył maseczkę. Na prośbę tę pasażer zareagował bardzo agresywnie.

Ch** cię to obchodzi. Zajmij się, ku**a, sobą - miał odpowiedzieć kobiecie, twierdzą świadkowie, w tym autor filmu, opublikowanego na platformie YouTube.

Sytuacja ta bardzo zdenerwowała jednego z pasażerów, który nie chciał dalej słuchać wyzwisk, jakie padały raz po raz z ust agresywnego mężczyzny. Postanowił zadziałać. Okazało się, że pasażerem tym był policjant po służbie - informuje Polsat News.

Zobacz także: Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020

Chwilę później doszło do szamotaniny, w trakcie której agresywny mężczyzna szarpał się z policjantem i drugim pasażerem, który przybiegł mu na pomoc. Klął i wypowiadał się na temat noszących maseczki, że "mają wyprane mózgi"

Mężczyzna, którego obezwładniono, został po wszystkim zabrany na komendę na Śródmieściu. Jak informuje Polsat News, mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, który podjął się interwencji po służbie.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić