o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Pasażerowie nie wytrzymali. Dantejskie sceny w Warszawie

1496
Podziel się

Sytuacja miała miejsce na stacji Metro Świętokrzyska. Mężczyzna, któremu zwrócono uwagę na brak maseczki, zaczął obrażać pasażerów. Na jego nieszczęście wśród nich był policjant, który po krótkiej szamotaninie, razem z drugim pasażerem, obezwładnił agresora.

Pasażerowie nie wytrzymali. Dantejskie sceny w Warszawie
Policjant razem z pasażerem obezwładnili agresywnego mężczyznę. (YouTube\Michał Dąbrowski)
bDphYOGd

16 października na stacji Świętokrzyska w Warszawie doszło do zatrzymania mężczyzny, który nie miał zasłoniętych ust i nosa, choć powinien, szczególnie w takim miejscu jak komunikacja miejska, gdzie znajduje się wiele osób. Mężczyźnie zwrócono uwagę, aby włożył maseczkę. Na prośbę tę pasażer zareagował bardzo agresywnie.

Ch** cię to obchodzi. Zajmij się, ku**a, sobą - miał odpowiedzieć kobiecie, twierdzą świadkowie, w tym autor filmu, opublikowanego na platformie YouTube.
bDphYOGf

Sytuacja ta bardzo zdenerwowała jednego z pasażerów, który nie chciał dalej słuchać wyzwisk, jakie padały raz po raz z ust agresywnego mężczyzny. Postanowił zadziałać. Okazało się, że pasażerem tym był policjant po służbie - informuje Polsat News.

Zobacz także: Interwencja wobec pasażera bez maseczki Metro Świętokrzyska 16.10.2020

Chwilę później doszło do szamotaniny, w trakcie której agresywny mężczyzna szarpał się z policjantem i drugim pasażerem, który przybiegł mu na pomoc. Klął i wypowiadał się na temat noszących maseczki, że "mają wyprane mózgi"

bDphYOGl

Mężczyzna, którego obezwładniono, został po wszystkim zabrany na komendę na Śródmieściu. Jak informuje Polsat News, mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, który podjął się interwencji po służbie.

bDphYOGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1496)
art
2 miesiące temu
Ciekawe czy by policjant zagregował jakby 3 karków kogoś biło? ;-)
sin
2 miesiące temu
Właśnie do tego doprowadzają media i rządy. Człowiek na człowieka patrzy jak na bandytę bo maski nie założył...shame on you. Doprowadzicie do tego, że się ludzie będą tłukli na ulicach. Komuś bardzo na tym zależy
SUCHY
2 miesiące temu
Jak kogoś biją w autobusie,albo tamwaju to nikt nie pomoże,ale za brak maseczki to zabić mogą--chory kraj i chore społeczeństwo !!!
bDphYOGH
???????
2 miesiące temu
czy reakcja tych dwóch była adekwatna do sytuacji, wagon prawie pusty "rekomendowana" odległość społeczna mogła być zachowana, mogli zwrócić uwagę, zgłosić mundurowym, można było załatwić to w cywilizowany sposób a to to zwykły bandytyzm i tyle,tak się nie powinno robić w normalnym kraju, tylko czy to jeszcze normalny kraj??????
👏👏👏👏👏👏�...
2 miesiące temu
I prawidłowo!
Najnowsze komentarze (1496)
Niki
2 tyg. temu
Bardzo przykro patrzeć na takie sytuacje.
żenada
miesiąc temu
Ale na filmie widać, że chciał wyjść dobrowolnie, nie stawiał się a kr,tyn milicjant musiał go sobie zgiąć. I po co?
Andrzej T.
miesiąc temu
Jeżeli nie będziemy reagować RAZEM na nieodpowiedzialność bezmaseczkowców, to szybko przekroczymy 20 tysięcy na dzień.
Iwona
miesiąc temu
Czemu tak długo nikt im nie pomagał, nie przyjechała policja?
Julcia
miesiąc temu
Kurczę Polska przeszła w historii różne niewole, nie wiedziałam że w XXI wieku dojdziemy do poziomu rasowych niewolników. Dobrze że nigdy nie miałam kagańca na gębie.
Wykształcona
miesiąc temu
Ja nie wierzę w świrusa w koronie a jestem po studiach. Ale jeśli by istniał to na życiu też mi nie zależy, mam już 24 lata, wystarczy.
olo
miesiąc temu
Jest taki przepis i koniec , jak by miał auto to by lewą stroną jezdni jeżdził?
died
miesiąc temu
Na zwróconą (słusznie) uwagę ten człowiek zareagował agresją i wyzwiskami. Policjant właściwie zareagował, mało tego miał obowiązek. Nie wiem czym się kierują ci "obrońcy "łamania przepisów i chamstwa. Tu przecież chodzi o zdrowie albo i życie innych. Jeśli ktoś poddaje w wątpliwość istnienie wirusa to współczuję mu.
bDphYOGz
Polak
miesiąc temu
przecież sam premier mówił o zakoczeniu epidemii a teraz co ? a były minister zdrowia tez negatywnie się wypowiadal na temat maseczek a teraz każą wysokimi mandatami ?
nomoto
miesiąc temu
w Płocku dużo ludzi jeździ bez maseczek. to nie jest donos, ale nieraz trudno usiedzieć przy takim człowieku, który jeszcze się popisuje....
osa
miesiąc temu
Niech się cieszy ze to nie Filipiny. Tam się nie partolą z takimi bezmaseczkowcami.
Zed
miesiąc temu
panstwo policyjne
Tomi
miesiąc temu
Gdy naród jest skłócony to nie będzie się organizował,tylko i wyłącznie o to chodzi politykom.
gość
miesiąc temu
A jakim prawem ci goście naruszyli nietykalność tego człowieka ??? metody jak za komuny i ss mam nadzieję że nie ujdzie im to na sucho !!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić