o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
A.S.
|

Wyjątkowe bestialstwo w Starym Targu. Zwyrodnialec zgwałcił trzyletnie dziecko

203
Podziel się

W Starym Targu na Pomorzu doszło do zatrzymania mężczyzny, który miał porwać spod domu i wykorzystać seksualnie trzyletnią dziewczynkę. O sprawie zawiadomiła matka dziecka. Mężczyzna będzie też odpowiadać za atak na policjantów, którzy próbowali go zatrzymać.

54-letni "Jaca" miał najpierw posadzić sobie dziewczynkę na kolanach.
54-letni "Jaca" miał najpierw posadzić sobie dziewczynkę na kolanach. (TVN24.pl)
bDeBJbfp

Do sądu trafił akt oskarżenia wobec 54-letniego Jacka Ś ze Starego Targu w powiecie sztumskim. Mężczyzna podejrzany jest o wyjątkowo przerażający czyn - gwałt na zaledwie 3-letniej dziewczynce. Do zdarzenia miało dojść wiosną zeszłego roku.

Jak donoszą Fakty TVN, o sprawie poinformowała matka dziecka, które jej sąsiad, Jacek Ś, znany we wsi jako "Jaca" miał zabrać spod domu. Choć "Jaca" nie przyznaje się do winy, to przedstawiciel gdańskiej prokuratury, stwierdził, że po przebadaniu dziewczynki przez lekarza "istnieją podstawy do oskarżenia".

bDeBJbfr

Stary Targ. Gwałt na małej dziewczynce

Innymi słowy - wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zgwałcił dziewczynkę. Według artykułu opublikowanego w "Fakcie", "Jaca" znany był jako miejscowy bandyta, którego bała się cała wieś. Miał być nieprzewidywalny, terroryzować i atakować ludzi z niezrozumiałych powodów.

Nieraz walił ludziom w drzwi, skakał po samochodach. To że jest groźny, wiedzieliśmy od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że skrzywdzi małe dziecko – mówią "Faktowi" mieszkańcy miejscowości.

Matkę miał zaalarmować brat dziewczynki, który widział, co robi jego sąsiad. Kobieta natychmiast wezwała policje. Okazało się, że mężczyzna jest zupełnie pijany. W trakcie próby zatrzymania miał atakować i obrażać policjantów.

Domniemany pedofil trafił do aresztu, gdzie przebywa już około roku. Prokuratura rejonowa w Kwidzynie zakończyła właśnie śledztwo i wystosowała akt oskarżenia. Grozi mu teraz do 15 lat więzienia, choć, jak pisze "Fakt", mieszkańcy Starego Targu są zdania, że nigdy nie powinien wyjść już z zamknięcia.

bDeBJbfx

Zobacz także: "Nic się nie stało" i afera pedofilska. Zbigniew Ziobro powołał specjalny zespół. Marcin Warchoł o szczegółach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDeBJbfS
KOMENTARZE
(203)
Zaq👎👎👎
5 miesięcy temu
Strzał ostrzegawczy w tył glowy, podczas próby ucieczki. Przecież wszyscy widzieli,że uciekał. Prawda?
MARO
5 miesięcy temu
Miesięczny koszt utrzymania więźnia wynosi dziś już ponad 3 tys zł i stale rośnie ! Natomiast koszt kilku metrów mocnej liny czy sznura jest nieporównywalnie mniejszy, a na dodatek można tej liny czy sznura używać wielokrotnie !
mm263
5 miesięcy temu
Rok sprawa się ciągnie?A może komuś zależy,żeby odpowiedni sędzia zajął się sprawą?Odpowiedni,to znaczy "swój".Zwyrodnialec już dawno powinien mieć wyrok.
bDeBJbfT
Natti
5 miesięcy temu
Takich ludzi powinno się po prostu kastrować.Ale nie chemicznie,tylko chirurgicznie.Żadna kara wiezienia nie zmieni postępowania takiej bestii.Nadejdzie dzień kiedy wyjdzie na wolność i znów skrzywdzi jakieś dziecko.
Matka
5 miesięcy temu
Straszne...dla takich dożywocie ,ciężkie roboty o chlebie i wodzie
Najnowsze komentarze (203)
KAma
4 miesiące temu
Ja zamiast kary smierci wykorzystalabym takiego jako krolika doswiadczalnego do badan nad lekami po co to robic na zwierzetach?
ChłopPotęga
5 miesięcy temu
Kiedyś na wsi to był ordnung. Zbierało się kilku chłopa z widłami, kosami, siekierami i zapraszało się takiego delikwenta w odludne miejsce na wódkę. Tam się go zaciukało, ciało ukryło, wódkę wypiło i wieś miała spokój.
Gość
5 miesięcy temu
W więzieniu już nim się odpowiednio zajmą koledzy z celi
Bolo
5 miesięcy temu
Ciekawe czy będzie taki wyrywny jak trafi na sztywną celę a herbatniki dowiedzą się że lubi dzieci.
Pioter
5 miesięcy temu
Może przynajmniej więźniowie ukarzą go w należyty sposób...
Mangusta
5 miesięcy temu
Wszyscy się go boją? Mam nadzieję, że nie sąd i otrzyma najwyższą karę przysługującą przy tym mrożącym krew w żyłach przestępstwie.
abc
5 miesięcy temu
ale jak to możliwe,że 3 letnie dziecko było bez opieki?
Bolek
5 miesięcy temu
Robi krzyżyk przy PiS na wyborach, to dobry i potrzebny.
bDeBJbfL
omatko
5 miesięcy temu
Bała się cała wieś i stróże prawa też..............a potem się mówi znani policji ci, ci i ci dopuścili się... owszem, czasem brak jasnych dowodów ale są inne formy "opieki" nad takimi delikwentami
Lolek
5 miesięcy temu
Robi krzyżyk przy PO na wyborach, to dobry i potrzebny.
loko
5 miesięcy temu
Mam nadzieje ze koledzy z pod celi zajmą się nowym kolegą. Popieram to tylko dokładnie w tym przestępstwie i to jest jedyna sprawiedliwość bo kara kilku lat wiezienia to zdecydowanie za mało.
poiu
5 miesięcy temu
Dla dziewczynki to jest trauma do końca życia! On po 15 latach ma wyjść? to niesprawiedliwe!
Oktawia
5 miesięcy temu
Któryś za nas cierpiał rany pomóż ofierze i jej rodzinie w tym całym koszmarze
pawel
5 miesięcy temu
a kiedyś kary były publiczne ...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić