Angelika Karpińska| 

W USA nie mają litości. Wykorzystali tę muchę w kampanii

197

W środę w USA odbyła się debata wiceprezydencka, w której wzięli udział Kamala Harris i Mike Pence. Show skradła mucha, która usiadła na głowie Republikanina. Joe Biden postanowił wykorzystać owada w swojej kampanii prezydenckiej.

W USA nie mają litości. Wykorzystali tę muchę w kampanii
Na głowie Mike'a Pence'a usiadła mucha (YouTube)

3 listopada Amerykanie wybiorą swojego prezydenta, a także jego zastępcę. O najważniejszy polityczny urząd w USA walczy Donald Trump, który kandyduje wraz z obecnym wiceprezydentem Mikiem Pencem oraz Joe Biden startujący w wyborach wraz z Kamalą Harris.

W środę doszło do debaty kandydatów na wiceprezydenta USA. Uwagę widzów przykuła mucha, która usiadła na głowie Mike'a Pence'a. Amerykańskie media obliczyły, że spędziła na głowie wiceprezydenta dwie minuty i trzy sekundy.

Joe Biden wykorzystał muchę w kampanii

Sztab Joe Bidena postanowił wykorzystać muchę w kampanii. Na stronie internetowej zaczęto sprzedawać łapki na muchy pod nazwą "Prawda ponad muchami". W ciągu kilku godzin wyprzedało się 35 tys. łapek kosztujących 10 dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Za trendem poszli również sprzedawcy z serwisu Etsy. Do kupienia są m.in. koszulki z logiem Biden-Harris i napisem "Mucha będzie głosować". Można również kupić maski ze zdjęciem Mike'a Pence'a z muchą na głowie.

Zobacz także: Trump wrócił do Białego Domu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić