Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Wypad Zduńskich. Tragiczny finał w "M jak miłość"?

8

Widzowie "M jak miłość" otrzymają solidną dawkę emocji. To za sprawą krótkiego wypadu Zduńskich. Kinga i Piotrek najedzą się strachu podczas spontanicznych wakacji.

Wypad Zduńskich. Tragiczny finał w "M jak miłość"?
Kinga i Piotr Zduńscy znajdą się w niemałej opresji (TVP)

Jak opisuje serwis superseriale.se.pl, w 1541. odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek wyjadą za Warszawę po to, by ratować rozpadające się małżeństwo.

Wyjazd będzie miał dramatyczny przebieg. Gdy Kinga zobaczy, że jej mąż rozmawia przez telefon z kochanką i zrobi mu poważną awanturę. Później będzie starała się uciec od Piotra. Uda się nad rzekę.

Chyba trochę przesadzasz! - rzuci Piotr w kierunku Kingi.

Odpowiedź będzie równie mocna. - Przesadzam? To jest pieprzona egoistka!!! - wykrzyczy Kinga i będzie bliska wpadnięcia do wody z kruchej gałęzi.

"M jak miłość". Piotr rzuci się na ratunek

Zduński zrobi wszystko, by uratować żonę. Rzuci się w jej kierunku. Niestety, sam mocno zrani się w nogę. Mimo to nie będzie chciał jechać do szpitala. Jak opisuje serwis superseriale.se.pl, to nie koniec dramatycznych wydarzeń. Nieco później Piotrek wpadnie do rzeki. Kinga natomiast nie zdoła go uratować. Mężczyzna przeżyje, ale będzie mocno poszkodowany...

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić