aktualizacja 

Traktor i mercedes. Są zdjęcia z sobotniej tragedii w Sadkowie

147

W Sadkowie (woj. dolnośląskie) niedaleko Wrocławia doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym zginęła jedna osoba. Strażacy opublikowali w sieci fotorelacje z miejsca zdarzenia.

Traktor i mercedes. Są zdjęcia z sobotniej tragedii w Sadkowie
Jedna z osób poniosła śmierć (OSP KSRG Gniechowice)

Dramat rozegrał się 24 września chwilę przed godziną 20:00. To właśnie tego dnia na drodze krajowej nr 347 z Wrocławia do Kątów Wrocławskich w okolicy miejscowości Sadków doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się tam z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce wypadku służby ratunkowe zastały dramatyczny widok. Osobowy mercedes był mocno rozbity i leżał w rowie. Zdecydowanie większy ciągnik rolniczy z przyczepą wylądował po drugiej stronie pobocza. Nie wiadomo, czy oba pojazdy miały między sobą kontakt, czy zniszczenia na samochodzie osobowym pojawiły się w wyniku uderzenie w ziemię.

Na miejscu przez kilka godzin pracowało 6 zastępów straży pożarnej. Niestety siła wypadku była tak ogromna, że w jego wyniku jedna osoba zginęła, a jedna została ranna. Strażacy opublikowali fotorelację wykonaną na miejscu zdarzenia. Na opublikowanych fotografiach widać, z jak dużym impetem mercedes rozbił się w rowie. Samochód niemieckiej produkcji doznał poważnych zniszczeń.

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku w Sadkowie. Być może jeden z pojazdów znalazł się na środku drogi i kierowca drugiego był zmuszony uciekać na pobocze. Sprawa będzie wyjaśniana przez odpowiednie organy. Przyczyna musi być rozpoznana, gdyż w wyniku tragicznego zdarzenia jedna z osób poniosła śmierć. Na miejscu wypadku pracował również prokurator. Być może wyjaśnienia w sprawie przyniosą zeznania poszkodowanego, który przeżył zderzenie i został przetransportowany do szpitala.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić