Opowiadał, jak zwabić dziewczynę do łóżka. OMZRiK: "Jak zgwałcić"

578

Popularny w Polsce YouTuber udostępnił na swoim kanale szokujący film. Instruuje w nim niedoświadczonych chłopaków, jak szybko i skutecznie "dobrać się" do upojonej alkoholem dziewczyny. To "instrukcja jak zgwałcić dziewczynę" – pisze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który zawiadomił w tej sprawie prokuraturę.

Opowiadał, jak zwabić dziewczynę do łóżka. OMZRiK: "Jak zgwałcić"
Youtuber opublikował instruktaż, "jak zgwałcić dziewczynę" - twierdzi Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. (YouTube)

Popularny wśród dzieci i młodzieży YouTuber o pseudonimie "Lord Kruszwil" znowu szokuje. Tym razem opublikował w internecie wideo z instrukcją, jak podstępem upić nieświadomą dziewczynę, by następnie zaprowadzić ją do łóżka i "zaliczyć wszystkie bazy".

Na filmie chłopak tłumaczy m.in., jak namówić dziewczynę do wypicia wina i jak dawkować alkohol, by upić towarzyszkę, jednocześnie pozostając trzeźwym. W dalszej części "instruktażu" vloger mówi, jak skutecznie zmanipulować dziewczynę, by dobrowolnie udała się do sypialni i ostatecznie dopuściła do stosunku seksualnego, nie domyślając się, że taki od początku był zamiar mężczyzny.

Instruuje, jak "zgwałcić dziewczynę". Sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury

Wideo ujawnili w sobotę pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Patoyutuber zamieścił instrukcję, jak zgwałcić dziewczynę" – napisali na Facebooku. Dodali, że sprawę zgłaszają do prokuratury.

W polskim prawie doprowadzenie podstępem przy pomocy narkotyków lub alkoholu do obcowania płciowego z osobą, która nie wyraziła na to zgody, jest przestępstwem określanym jako gwałt - pisze ośrodek na Facebooku.

"Celowe doprowadzenie kogoś do stanu nieporadności, nakierowane na wykorzystanie tego stanu do odbycia stosunku seksualnego, jest czynem, za który grozi do 12 lat bezwzględnego pozbawienia wolności" – dodają przedstawiciele organizacji.

Pracownicy OMZRiK powiadomili także, że zamierzają skierować do prokuratury wniosek o usunięcie kanału YouTubera i osób z nim współpracujących. „Zero tolerancji dla osób, które deprawują dzieci i nawołują do gwałtu” – piszą. Według aktywistów film obejrzało mnóstwo młodych osób, które traktują słowa vlogera poważnie.

Film obejrzało dziesiątki tysięcy dzieci i młodych dorosłych, a ich komentarze świadczą o tym, że traktują tę instrukcję serio i deklarują zamiar wypróbowania instrukcji gwałtu na swoich koleżankach - piszą na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Lord Kruszwil", czyli Marek K., do niedawna był wspólnikiem innego aresztowanego pod zarzutem znęcania się nad osobą nieporadną intelektualnie Youtubera Łukasza W. Obecnie szczeciński sąd rozpatruje prywatny akt oskarżenia przeciwko Markowi M., który 2 stycznia zeszłego roku miał zaatakować emeryta. 66-letni Edward N. zmarł w szpitalu.

Marek K. zaistniał w sieci kilka lat temu. Jego sposobem na zdobycie popularności było głównie chwalenie się bogactwem i wyszydzanie biedniejszych od siebie. Z czasem jego filmy stawały się coraz bardziej obsceniczne, dzięki czemu znalazł specyficzną niszę w polskim internecie.

Zobacz także: EFM SHOW. Czy świat YouTube i MMA może się przenikać? "Dobry pomysł promocyjny"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić