Zabił pedofila, który zgwałcił mu córkę. Teraz grozi mu dożywocie

557

34-letni Rosjanin zadźgał pedofila, który zgwałcił jego 9-letnią córkę i kilkoro innych dzieci z wioski w regionie Samara. Teraz grozi mu nawet dożywocie, ale lokalna społeczność chce, aby go uwolnić.

Zabił pedofila, który zgwałcił mu córkę. Teraz grozi mu dożywocie
Oleg i Wiaczesław przyjaźnili się od lat.

Do tragicznych wydarzeń doszło pod koniec sierpnia we wsi Wintaj w regionie Samara w Rosji. 34-letni Wiaczesław, podczas spotkania ze swoim przyjacielem Olegiem Swiridowem, zobaczył na jego telefonie film z gwałtu na 9-letniej dziewczynce. Okazało się, że to córka Wiaczesława.

Od lat gwałcił dzieci z wioski

Swiridow od razu uciekł, a Wiaczesław zgłosił sprawę na policję. Jednak zanim funkcjonariusze zdołali wyśledzić pedofila, zrobił to ojciec 9-latki. Zadźgał swojego przyjaciela nożem i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Ciało Olega znaleziono 2 września. Wiaczesław został zatrzymany przez policję i przesłuchany. Przyznał się do morderstwa, ale utrzymuje, że nie chciał nikogo zabić, a Swiridow zginął, ponieważ potknął się i wpadł na nóż.

Równolegle wszczęto postępowanie w sprawie Swiridowa. Okazało się, że mężczyzna od co najmniej 5 lat wykorzystywał dzieci z wioski. Na jego telefonie znaleziono materiały pornograficzne i filmy z innych gwałtów. Większość ofiar była w wieku od 6 do 11 lat.

Mieszkańcy wioski i wielu Rosjan z innych regionów żądają, aby oczyścić Wiaczesława z zarzutów. Jak przekazuje Daily Mail w sprawę zaangażowały się także osoby znane z mediów i telewizji.

On nie jest mordercą – chronił swoją córkę i nasze dzieci. Wszyscy są po jego stronie - powiedział jeden z mieszkańców wioski.

Matka Swiridowa powiedziała, że ​​jej syn często opiekował się dziećmi Wiaczesława, a obaj mężczyźni byli wieloletnimi przyjaciółmi. Kobieta zaznaczyła jednak, że Oleg nigdy nie wykazywał skłonności pedofilskich i nie rozumie jak to mogło się stać.

Nie wiem, jak do tego doszło. Musiał być pijany. Najprawdopodobniej był pijany. Cały czas zostawiali z nim swoje dzieci. Kiedy opiekował się tymi dziewczynami, wracał do domu jak zwykle, w dobrym humorze - skomentowała kobieta.
Zobacz także: Wisiał na linie pod helikopterem. Nagranie przelotu talibów
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić