o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Wujek bestialsko zamordował 14-latkę

45
Podziel się

W Pakistanie doszło do przerażającej zbrodni. Wujek oblał 14-latkę benzyną i podpalił. Nastolatka nie przeżyła. Do zabójstwa doszło po tym, jak ojciec dziewczyny nie zgodził się na to, by poślubiła swojego kuzyna.

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Wujek bestialsko zamordował 14-latkę
Protesty przeciwko przemocy wobec kobiet w Pakistanie (Getty Images)
bDoOFAlh

Mohammad Yousuf nie przyjął propozycji swojego brata Mohammada Yaqooba, który chciał, by 14-letnia Sadia związała się z jego synem. Mężczyzna już wcześniej miał obiecać córkę innemu krewnemu.

W rezultacie wuj schował się w domu rodzinnym 14-latki. Gdy dziewczyna wróciła do domu, oblał ją benzyną i podpalił, po czym uciekł.

bDoOFAlj

Nastolatka zdołała wyjść na zewnątrz i zwrócić uwagę osoby, która zawiozła ją do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Rodzice próbowali zatuszować zbrodnię

Rodzina 14-latki, w tym jej rodzice, próbowali ukryć to, co się stało. Zakopali zwłoki Sadii i twierdzili, że zginęła w wyniku wybuchu butli z gazem.

Policja zauważyła jedna niespójności w zeznaniach jej rodziców. Ostatecznie aresztowała wujka 14-latki, który przyznał się do zbrodni.

bDoOFAlp

Śledczy twierdzą, że to przykład zabójstwa honorowego. Polega ono na tym, że ofiara zostaje zabita przez swoich krewnych, którzy wierzą, że przyniosła rodzinie wstyd.

Zobacz także: Antykoncepcja po pakistańsku

bDoOFAlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Dfg
4 miesiące temu
Natalka pogielo cie? Jakie honorowe, to poprostu morderstwo za to ze nie bylo zgody na slub
Obiektywny
4 miesiące temu
Religia miłości i pokoju nic dodać nic ujac ,a ile takich spraw jest tam zamiatane pod dywan to nikt nie jest w stanie tego zliczyć i te ich obrzezania małych dziewczynek gdzie często się wykrwawiają lub dostają jakiegoś zakażenia i tak czy siak umieraja.
Sprawiedliwy
4 miesiące temu
No cóż,należy polać wujka benzyną i podpalić...to tyle(oko za oko,ząb za ząb)Czyż nie tak jest napisane?
bDoOFAlL
VipBott
4 miesiące temu
To wasza wymarzona Europa o której tak skielczycie🤮
...
4 miesiące temu
muzułmanie do ziemi
Najnowsze komentarze (45)
Gosc
4 miesiące temu
W tym kraju i sąsiadów dzieją się najgorsze sprawy
zeten
4 miesiące temu
Ale żeby napisać że chodzi o islam to nie starczyło odwagi czy linia polityczna nie pozwala?
Al.
4 miesiące temu
Niektórzy twierdzą , że wszystkie religie są dobre , ale prawda jest taka , że po owocach można rozpoznać dobre drzewo i tak samo jest z religią !
Ela
4 miesiące temu
Polacy najchętniej robiliby to samo osobom nie hetero... Tacy jesteśmy lepsi
Nie pisiorom
4 miesiące temu
Wypowiedzenie traktatu Stambulskiego ,będzie miało takie konsekwencje,przemoc wobec kobiet i słabszych fanatyczny KK nie różni od radykalnego islamu fanatyzm to fanatyzm
Pooo
4 miesiące temu
POtrzebujemy inżynierów
Poo
4 miesiące temu
POtrzebujemy inżynierów
Poo
4 miesiące temu
POtrzebujemy inżynierów
bDoOFAlD
Islam
4 miesiące temu
to bardzo silna ideologia, ktora jest mocno zakotwiczona w mentalnosci i obyczajowsci ludzi z Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Poludniowo-Wschodniej. Oni przybywaja do nas bedac NOSNIKAMI tej ideologii. Chcac nie chcac, zwiekszajac swoja liczebnosc, przyczyniaja sie do wezbrania tego zrodla konfliktu miedzykulturowego.
wlad
4 miesiące temu
nazwać to zezwierzęceniem to obraza dla zwierząt...zaprosić ich do nas , niech nas ukultimulti...
Siwyjon
4 miesiące temu
Religia pokoju
bbb
4 miesiące temu
Pisotalibowie plus ordo pi z dis zmierzają do podobnego uprzedmiotowienia w Polsce. Już dziś : -facet może się wysterylizować, kobieta nie ma prawa -maksymalnie jest utrudniony dostęp do antykoncepcji po Już za chwilę: -będą zamykać w wiezieniu za kieliszek wina w ciąży -istnienie blastocysty będzie ważniejsze, niż życie kobiety -zgwałcone dzieci będą musiały rodzić -ciąży z guzem potworniaczym nie będzie można usunąć, bo kiedyś był płodem -utrudnią kobietom dostęp do edukacji -na koniec zamkną was w chałupach i pozbawią praw wyborczych Brakuje jeszcze: -przymusowej inseminacji
bbb
4 miesiące temu
Pisotalibowie plus ordo piz_dis zmierzają do podobnego uprzedmiotowienia w Polsce. Już dziś : -facet może się wysterylizować, kobieta nie ma prawa -maksymalnie jest utrudniony dostęp do antykoncepcji po Już za chwilę: -będą zamykać w wiezieniu za kieliszek wina w ciąży -istnienie blastocysty będzie ważniejsze, niż życie kobiety -zgwałcone dzieci będą musiały rodzić -ciąży z guzem potworniaczym nie będzie można usunąć, bo kiedyś był płodem -utrudnią kobietom dostęp do edukacji -na koniec zamkną was w chałupach i pozbawią praw wyborczych Brakuje jeszcze: -przymusowej inseminacji
bbb
4 miesiące temu
Kiedyś opisywali, jak rodzice postanowili jednomyślnie zakopać córkę żywcem, za rozmowę z kolegą...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić