o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Wujek bestialsko zamordował 14-latkę

45
Podziel się

W Pakistanie doszło do przerażającej zbrodni. Wujek oblał 14-latkę benzyną i podpalił. Nastolatka nie przeżyła. Do zabójstwa doszło po tym, jak ojciec dziewczyny nie zgodził się na to, by poślubiła swojego kuzyna.

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Wujek bestialsko zamordował 14-latkę
Protesty przeciwko przemocy wobec kobiet w Pakistanie (Getty Images)
bDXUenzF

Mohammad Yousuf nie przyjął propozycji swojego brata Mohammada Yaqooba, który chciał, by 14-letnia Sadia związała się z jego synem. Mężczyzna już wcześniej miał obiecać córkę innemu krewnemu.

W rezultacie wuj schował się w domu rodzinnym 14-latki. Gdy dziewczyna wróciła do domu, oblał ją benzyną i podpalił, po czym uciekł.

bDXUenzH

Nastolatka zdołała wyjść na zewnątrz i zwrócić uwagę osoby, która zawiozła ją do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Rodzice próbowali zatuszować zbrodnię

Rodzina 14-latki, w tym jej rodzice, próbowali ukryć to, co się stało. Zakopali zwłoki Sadii i twierdzili, że zginęła w wyniku wybuchu butli z gazem.

bDXUenzN

Policja zauważyła jedna niespójności w zeznaniach jej rodziców. Ostatecznie aresztowała wujka 14-latki, który przyznał się do zbrodni.

Śledczy twierdzą, że to przykład zabójstwa honorowego. Polega ono na tym, że ofiara zostaje zabita przez swoich krewnych, którzy wierzą, że przyniosła rodzinie wstyd.

Zobacz także: Antykoncepcja po pakistańsku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXUenAi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Gosc
10 miesięcy temu
W tym kraju i sąsiadów dzieją się najgorsze sprawy
zeten
10 miesięcy temu
Ale żeby napisać że chodzi o islam to nie starczyło odwagi czy linia polityczna nie pozwala?
Al.
10 miesięcy temu
Niektórzy twierdzą , że wszystkie religie są dobre , ale prawda jest taka , że po owocach można rozpoznać dobre drzewo i tak samo jest z religią !
bDXUenAj
Ela
10 miesięcy temu
Polacy najchętniej robiliby to samo osobom nie hetero... Tacy jesteśmy lepsi
Nie pisiorom
10 miesięcy temu
Wypowiedzenie traktatu Stambulskiego ,będzie miało takie konsekwencje,przemoc wobec kobiet i słabszych fanatyczny KK nie różni od radykalnego islamu fanatyzm to fanatyzm
Pooo
10 miesięcy temu
POtrzebujemy inżynierów
Poo
10 miesięcy temu
POtrzebujemy inżynierów
Poo
10 miesięcy temu
POtrzebujemy inżynierów
Islam
10 miesięcy temu
to bardzo silna ideologia, ktora jest mocno zakotwiczona w mentalnosci i obyczajowsci ludzi z Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Poludniowo-Wschodniej. Oni przybywaja do nas bedac NOSNIKAMI tej ideologii. Chcac nie chcac, zwiekszajac swoja liczebnosc, przyczyniaja sie do wezbrania tego zrodla konfliktu miedzykulturowego.
wlad
10 miesięcy temu
nazwać to zezwierzęceniem to obraza dla zwierząt...zaprosić ich do nas , niech nas ukultimulti...
Siwyjon
10 miesięcy temu
Religia pokoju
bbb
10 miesięcy temu
Pisotalibowie plus ordo pi z dis zmierzają do podobnego uprzedmiotowienia w Polsce. Już dziś : -facet może się wysterylizować, kobieta nie ma prawa -maksymalnie jest utrudniony dostęp do antykoncepcji po Już za chwilę: -będą zamykać w wiezieniu za kieliszek wina w ciąży -istnienie blastocysty będzie ważniejsze, niż życie kobiety -zgwałcone dzieci będą musiały rodzić -ciąży z guzem potworniaczym nie będzie można usunąć, bo kiedyś był płodem -utrudnią kobietom dostęp do edukacji -na koniec zamkną was w chałupach i pozbawią praw wyborczych Brakuje jeszcze: -przymusowej inseminacji
bbb
10 miesięcy temu
Pisotalibowie plus ordo piz_dis zmierzają do podobnego uprzedmiotowienia w Polsce. Już dziś : -facet może się wysterylizować, kobieta nie ma prawa -maksymalnie jest utrudniony dostęp do antykoncepcji po Już za chwilę: -będą zamykać w wiezieniu za kieliszek wina w ciąży -istnienie blastocysty będzie ważniejsze, niż życie kobiety -zgwałcone dzieci będą musiały rodzić -ciąży z guzem potworniaczym nie będzie można usunąć, bo kiedyś był płodem -utrudnią kobietom dostęp do edukacji -na koniec zamkną was w chałupach i pozbawią praw wyborczych Brakuje jeszcze: -przymusowej inseminacji
bDXUenAb
bbb
10 miesięcy temu
Kiedyś opisywali, jak rodzice postanowili jednomyślnie zakopać córkę żywcem, za rozmowę z kolegą...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić