o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Zabójstwo honorowe w Pakistanie. Dwie nastolatki zastrzelone

68
Podziel się

Dwie nastolatki z Pakistanu zostały zamordowane przez członka swojej rodziny w tak zwanym "zabójstwie honorowym". Do tragedii doszło niedługo po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym były w jednym pomieszczeniu z młodym mężczyzną.

Dwie nastolatki zostały zabite przez krewnego
Dwie nastolatki zostały zabite przez krewnego (Pixabay)
bEazbuVx

Dziewczyny w wieku 16 i 18 lat zostały zastrzelone w wiosce Shaam Plain Garyom w Pakistanie. Policja podała, że zabił je kuzyn ze strony ojca. Przyczyną zabójstwa ma być wideo, które pokazuje młodego mężczyznę w towarzystwie trzech nastolatek.

Nagranie ma prawie rok, ale dopiero niedawno obiegło media społecznościowe. Śledczy zbierają informacje o trzeciej dziewczynie i mężczyźnie widocznym na filmie.

bEazbuVz

Z informacji dotychczas uzyskanych przez policję wynika, że trzecia dziewczyna i chłopak żyją. W tej chwili naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie im bezpieczeństwa - powiedział serwisowi Dawn.com funkcjonariusz policji z Waziristanu.

W Pakistanie każdego roku ok. tysiąc osób ginie w "zabójstwach honorowych". Takie dane podaje organizacja Human Rights Watch, której przedstawiciele podkreślają, że przemoc wobec kobiet pozostaje poważnym problemem w tym kraju.

Zobacz także:" Walka z ISIS się nie skończyła". Francja w gotowości do ataków

bEazbuVF

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEazbuWa
KOMENTARZE
(68)
Agentka
10 miesięcy temu
Muzumanie chcą zrobić z współczesności średniowiecze. Jeśli będzie nowy wirus to w krajach muzumańskich. Kto wie co jeszcze wymyślą...? Przyznać się.
Jolka
12 miesięcy temu
To raczej powinni zastrzelić tego mężczyznę, który przebywał z tymi nastolatkami no mniej więcej jakby za pedofilstwo, ale nie wiadomo co w ogóle było na tym nagraniu
gość
12 miesięcy temu
Ale fanów tego popapranego kraju w europie nie brakuje.
bEazbuWb
Sebastian
rok temu
taka sama ciemnota jak chrzesijanie i ich historia ...wkrotce radykalny katolicyzm zaleje ten kraj
Szary
rok temu
wygonić wszystkich z europy
jarecki
rok temu
Szkoda gadac pracowalem z macedoncem ,wodki nie pil ale uzaleznienie od hazardu ,ale swininy nie jadl ,ale leb zryty jak malo kto zreszta muzulmanie nie powinni byc w europie!!!
AdaM
rok temu
Dziki kraj nadal tkwi w epoce kamienia łupanego. A gdzie organizacje światowe które tak głośno w mediach krzyczą o równouprawnieniu i walce o ludzką krzywdę. Taki honorowy zabójca powinien być ścigany postawiony przed trybunałem praw człowieka lub inną organizacją broniących praw człowieka. Zdecydowane NIE dla barbarzyńskich zachowań.
Matka Polka
rok temu
Masz dziecko, wychowujesz je kilkanaście lat, to twoja krew, powinno to być naukochansze stworzenie na ziemi, a potem wyrażasz zgodę (albo robisz to własnymi rękami) na zamordowanie własnej córki, bo przebywała w jednym pokoju z facetem. Gdzie tu jest miłość rodzicielska, gdzie ludzkie odruchy?
fIslam
rok temu
Islam to akceptuje. To mieści się w kanonie. I ten syf ciągnie hordami do Europy.
evi
rok temu
Kurła - dzicz...
Janko
rok temu
NIE dla dziczy islamskiej !!!
BrakSłów
rok temu
DZICZ , dzikie obyczaje . Egzekutor powinien ponieść męczeńską karę śmierci żeby miał czas na zrozumienie tego co zrobił , czy wychowanie przez kilkanaście lat nie ma żadnego znaczenia i jak można pozbawić radości poznawania życia w tym wieku jest to barbarzyństwo . Takiej kultury nam nie potrzeba i czekam kiedy wreszcie Europa się obudzi i wprowadzi kary adekwatne do winy .
Tula
rok temu
Pewnie problem z luzem i rozebral tu a tak pomyśleli i nie wiw cp zrobić i gości
bEazbuVT
Dark blue
rok temu
To łagodne przejście w granatem w niebieski.. i z powrotem tak samo jak pomyśli tak się wydaję.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić