Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Makabryczne zabójstwo honorowe w Pakistanie. Powód szokuje. Miała 24 lata

127

W pobliżu autostrady w Pakistanie znaleziono ciało 24-letniej kobiety. Policja aresztowała jej męża i szwagra. Mężczyźni mieli torturować i ukamienować kobietę.

Makabryczne zabójstwo honorowe w Pakistanie. Powód szokuje. Miała 24 lata
24-letnia kobieta ukamienowana przez męża i szwagra (Twitter.com)

Do zabójstwa honorowego kobiety doszło w mieście Jamshoro w prowincji Sindh w Pakistanie. Okaleczone ciało 24-latki znaleziono w pobliżu autostrady.

Policja ustaliła, że przed śmiercią kobieta była torturowana. Jej ojciec początkowo zapewniał, że zginęła w wyniku wypadku. Później wycofał swoje zeznania i stwierdził, że została zabita przez męża i szwagra. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak ojciec płacze nad grobem córki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Allah Baksh i Kareem Baksh zostali aresztowani przez policję. Mąż i szwagier 24-laŚledczy ustalili, że przyczyną morderstwa była kłótnia z rodziną jej męża związana z plemienną tradycją "watta satta". Polega ona na tym, że brat i siostra poślubiają osoby z tej samej rodziny.

Mąż i szwagier 24-latki mieli ukamienować kobietę. Początkowo próbowali zrzucić winę na jej rodzinę, jednak dowody wskazywały, że to oni odpowiadają za zabójstwo.

Zobacz także: Antykoncepcja po pakistańsku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić