Gwiazda TikToka nie żyje. Fani zbierają pieniądze na jej pogrzeb

47

Tragiczne doniesienia z Kanady. W wieku 36 lat zmarła Candice Murley. Informację o śmierci gwiazdy TikToka przekazała jej siostra, która zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc finansową w organizacji pogrzebu.

Gwiazda TikToka nie żyje. Fani zbierają pieniądze na jej pogrzeb
Candice Murley odeszła w wieku 36 lat (Instagram)

Candice Murley zmarła niespodziewanie w wieku zaledwie 36 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci TikTokerki, którą pokochały tysiące internautów na świecie. Kanadyjka zasłynęła nagraniami wideo, na których tańczyła i gotowała. Użytkownicy TikToka wiedzieli, że były to jej dwie ogromne pasje.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Candice osierociła ukochanego syna. Jej siostra założyła zbiórkę pieniędzy, która ma na celu sfinansowanie pogrzebu 36-latki. Marsha McEvoy napisała, że śmierć kobiety była dla całej rodziny ogromnym szokiem. Nikt nie spodziewał się, że ta odejdzie tak nagle i niespodziewanie.

Candice była pełna życia i zawsze żyła po swojemu [...] Była pełna energii i uwielbiała tańczyć i słuchać swojej muzyki – napisała Marsha, wspominając swoją siostrę.

Fani nie zawiedli siostry Candice. Dość szybko udało się im uzbierać kwotę przewyższającą cel zbiórki. Na koncie pojawiło się ponad 17 tysięcy dolarów amerykańskich. Wielu wpłacających oprócz pieniędzy przekazało również ciepłe słowa, mające na celu uczcić pamięć przedwcześnie zmarłej Kanadyjki.

Bardzo kochałem wolnego ducha Candice Murley. Ona zawsze sprawiała, że ​​się uśmiechałem, byłem jej wiernym zwolennikiem na Tiktoku. Boże, niech spoczywa w pokoju. Candice, jesteś bardzo kochana i już za Tobą tęsknie - napisał jeden z internautów.
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić