aktualizacja 

Zabójstwo Polki na Malcie. Podejrzany mówił, że jest "żołnierzem od Boga"

202

29-letnia Paulina została brutalnie zamordowana na Malcie. W niedzielę rano jej ciało odnaleziono w parku w Sliemie. Służby zatrzymały już podejrzanego w sprawie, 20-letniego Maltańczyka. Teraz na jaw wychodzą nowe, przerażające fakty na jego temat.

Zabójstwo Polki na Malcie. Podejrzany mówił, że jest "żołnierzem od Boga"
Nowe fakty na temat podejrzanego o zabójstwo Pauliny D. (Facebook)

W niedzielę nad ranem w Ogrodach Niepodległości w Sliemie niedaleko stolicy Malty odnaleziono ciało 29-letniej Polki Pauliny D. Według raportu maltańskiego kanału TVM kobieta została zgwałcona i uduszona. Już kilka godzin później policja zatrzymała 20-letniego Abnera Aquilinę, który jest podejrzany o dokonanie brutalnego zabójstwa.

Paulina mieszkała na Malcie od dłuższego czasu. Jak ustaliła policja, ofiara nie znała swojego oprawcy. 29-latka prawdopodobnie trafiła na niego przypadkiem, gdy karmiła bezdomne koty w parku - podają lokalne media.

Szokujące fakty o prawdopodobnym zabójcy Pauliny D.

Maltańska prasa pisze o nowych szczegółach na temat niepokojącego zachowania 20-latka przed zbrodnią. Pewna kobieta, która spotkała Aquilinę podczas zwiedzania Malty z przyjaciółką, porozmawiała na jego temat z portalem "Lovin Malta".

Podszedł do nas, więc grzecznie poprosiliśmy go, aby odszedł. Kręcił się po plaży tam i z powrotem, biegając w dość dziwny sposób. Szedł tuż za nami, aż zaczął uderzać głową o skały, było nawet trochę krwi - relacjonowała kobieta.

Aquilina podobno krzyczał na kobiety i nie chciał od nich odejść. W końcu oddalił się, tłumacząc swoje zachowanie "problemami osobistymi". - To był naprawdę niepokojący incydent, który mnie zszokował, gdy tylko zobaczyłam wiadomości o śmierci Pauliny - dodała rozmówczyni maltańskiego portalu. Do zabójstwa doszło 48 h po tym zdarzeniu.

Mówił, że jest "żołnierzem od Boga"

20-latek po zatrzymaniu trafił do szpitala psychiatrycznego. Śledczy uznali, że chłopak ma urojenia, po tym jak podczas przesłuchania miał mówić, że jest "żołnierzem od Boga" i że "słyszał głosy diabła, który wszedł w jego myśli w noc zabójstwa".

Nieoficjalnie mówi się także, że kilka godzin przed morderstwem Aquilina wziął udział w sesji w kontrowersyjnym ruchu ewangelizacyjnym Rzeka Miłości. Z kolei po odnalezieniu ciała Polki służby zlokalizowały 20-latka w pobliskim kościele, gdzie wszczął awanturę i wywracał meble.

Molestował dziewczyny online

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Aquilina w przeszłości nękał seksualnie co najmniej trzy dziewczyny za pośrednictwem internetu. Sprawa trafiła na policję, lecz służby nie podjęły się jej wyjaśnienia.

Niektóre nękane kobiety opowiedziały swoje historie portalowi "Times of Malta". Według relacji jednej z nich Maltańczyk miał proponować jej stosunek bez zabezpieczenia, gdy miała zaledwie 15 lat, choć w ogóle się nie znali.

Podobną sytuację miała też inna dziewczyna, której Aquilina miał proponować seks, gdy miała 14 lat. Kolejna ofiara nękania wyznała, że chłopak namawiał ją do wysyłania mu nagich zdjęć. - To pokazuje, jaką ma obsesję na punkcie seksu i jak w ogóle nie ma szacunku dla kobiet - powiedziała w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Zniszczył fasadę kościoła. "Sąd nie miał wątpliwości"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić