o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aniela Siwek
|

Zaczaił się na biegaczkę. Później przyłączył się do jej poszukiwań

1
Podziel się

Sydney Sutherland zaginęła w trakcie joggingu wzdłuż wiejskiej drogi w pobliżu Newport w Arkansas. Po kilku dniach poszukiwań okazało się, że zamordował ją Quake Lewellyn, który brał udział w jej poszukiwaniach.

Zaczaił się na biegaczkę. Później przyłączył się do jej poszukiwań
Sydney Sutherland i jej morderca znali się wcześniej. (Facebook)
bDyAaDFh

Sydney Sutherland zaginęła 19 sierpnia tego roku. Poszła pobiegać po bocznych drogach w pobliżu Newport w stanie Arkansas. Kiedy przez dłuższy czas nie wracała, jej chłopak, z którym mieszkała, zawiadomił policję.

Zebrano grupę poszukiwawczą, która przeczesywała tereny, po których zazwyczaj biegała dziewczyna. Dwa dni później lokalne władze ogłosiły, że znaleziono ciało 25-latki. Było zakopane na opuszczonym polu obok jednej z dróg pod Newport.

bDyAaDFj

Śledczy z policji stanowej ustalili, że mordercą może być Quake Lewellyn. 28-latek został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy. Opowiedział, że potrącił Sydney swoim pickupem, a kiedy zorientował się, że nie żyje, przewiózł ciało w odległe miejsce. 

Zobacz także: Szpitale polowe w senatoriach? Prof. Andrzej Matyja o walce z koronawirusem

Sekcja zwłok wykazała, że Quake zgwałcił 25-latkę. Później ją zabił, a ciało zakopał. Telefon ofiary został znaleziony kilka kilometrów od miejsca, w którym znaleziono zwłoki. 

bDyAaDFp

Według policji Quake i Sydney znali się wcześniej. Mężczyzna brał także czynny udział w poszukiwaniach 25-latki, kiedy miała jeszcze status zaginionej. 29 października usłyszy zarzuty.

bDyAaDFK
KOMENTARZE
(1)
qwd
3 miesiące temu
Klaudusiu z 3c, znowu na lekcjach telefonem się bawisz?
Najnowsze komentarze (1)
qwd
3 miesiące temu
Klaudusiu z 3c, znowu na lekcjach telefonem się bawisz?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić