Aniela Siwek| 

Zaczaił się na biegaczkę. Później przyłączył się do jej poszukiwań

1

Sydney Sutherland zaginęła w trakcie joggingu wzdłuż wiejskiej drogi w pobliżu Newport w Arkansas. Po kilku dniach poszukiwań okazało się, że zamordował ją Quake Lewellyn, który brał udział w jej poszukiwaniach.

Zaczaił się na biegaczkę. Później przyłączył się do jej poszukiwań
Sydney Sutherland i jej morderca znali się wcześniej. (Facebook)

Sydney Sutherland zaginęła 19 sierpnia tego roku. Poszła pobiegać po bocznych drogach w pobliżu Newport w stanie Arkansas. Kiedy przez dłuższy czas nie wracała, jej chłopak, z którym mieszkała, zawiadomił policję.

Zebrano grupę poszukiwawczą, która przeczesywała tereny, po których zazwyczaj biegała dziewczyna. Dwa dni później lokalne władze ogłosiły, że znaleziono ciało 25-latki. Było zakopane na opuszczonym polu obok jednej z dróg pod Newport.

Śledczy z policji stanowej ustalili, że mordercą może być Quake Lewellyn. 28-latek został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy. Opowiedział, że potrącił Sydney swoim pickupem, a kiedy zorientował się, że nie żyje, przewiózł ciało w odległe miejsce. 

Zobacz także: Szpitale polowe w senatoriach? Prof. Andrzej Matyja o walce z koronawirusem

Sekcja zwłok wykazała, że Quake zgwałcił 25-latkę. Później ją zabił, a ciało zakopał. Telefon ofiary został znaleziony kilka kilometrów od miejsca, w którym znaleziono zwłoki. 

Według policji Quake i Sydney znali się wcześniej. Mężczyzna brał także czynny udział w poszukiwaniach 25-latki, kiedy miała jeszcze status zaginionej. 29 października usłyszy zarzuty.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić