o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Akcja policji w Gdyni. W poszukiwaniach brało udział 100 osób

1
Podziel się

73-latka wyszła z domu w Gdyni-Cisowej około godziny 10:00 i zaginęła. Zmagająca się z chorobą Alzheimera kobieta nie miała przy sobie telefonu. Zaginioną odnaleziono po 30 godzinach. Wyziębiona trafiła do szpitala.

Akcja policji w Gdyni. W poszukiwaniach brało udział 100 osób
Policja przez kilkanaście godzin szukała zaginionej 73-latki. (Policja pomorska)
bEDrYCmt

Jak przekazał Maciej Stemplewski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, kobieta została odnaleziona. 73-latka była wyziębiona, przez niemal 30 godzin błąkała się po mieście. Trafiła już do szpitala.

Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło we wtorek około godz. 14:30. Na komisariat zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że jego żona zniknęła. Kobieta wyszła z mieszkania w Gdyni-Cisowej i nie wróciła.

bEDrYCmv

Kobieta nie miała przy sobie telefonu. Przyjmuje na stałe leki, a w dodatku cierpi na Alzheimera. Poszukiwania rozpoczęto natychmiast,

Zobacz także: Zignorował wezwanie do kontroli drogowej. Był kompletnie pijany i bez prawa jazdy

W akcji wzięło udział ponad 100 policjantów, w tym mundurowi z psami służbowymi oraz funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z Gdańska, oraz Samodzielnego Pododdziału Kontr-terrorystycznego z Gdańska. Zgłosili się także Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Gdyni, Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratunkowa z Gdańska oraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, a także rodzina i sąsiedzi 73-latki.

bEDrYCmB

W trakcie poszukiwań wykorzystano także drony. Intensywne poszukiwania przyniosły skutki, ponieważ 73-latka się odnalazła. Mąż potwierdził tożsamość. Stan zdrowia kobiety jest dobry, poza wychłodzeniem nic jej nie dolega.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDrYCmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Roy
11 miesięcy temu
Szukali podobno policjanci z OPP Łódź, bo ci z OPP Gdańsk byli w tym czasie w Warszawie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić