o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Kontrowersyjna kolizja w Chełmce. Internauci komentują nagranie

26
Podziel się

Wypadki drogowe to nieodłączny element ryzyka jazdy samochodem. W Chełmce (woj. małopolski) doszło do kolizji, która wywołała spore emocje wśród internautów. Jak do tego doszło?! - pytają zdziwieni.

Kontrowersyjna kolizja w Chełmce. Internauci komentują nagranie
W sieci pojawiło się nagranie z wypadku. (YouTube)
bECkdqlN

Niedawno na YouTube pojawiło się nagranie, które wzbudziło spore emocje wśród internautów. Jeden z kierowców zarejestrował kolizję dwóch pojazdów.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie do niej doszło. Trzeba przyznać, że nagrywający zarejestrował naprawdę niecodzienny wypadek.

bECkdqlP

Auto dostawcze włączyło kierunkowskaz, aby skręcić w prawo. Prosty manewr nie zwiastował tego, co wydarzyło się chwilę później. Podczas wykonywania skrętu nieoczekiwanie we fragment tylnej części samochodu uderzył osobowy peugeot. Nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał w tej sytuacji, jednak można wierzyć, że siła uderzenia była zbyt niska, aby spowodować uszczerbek na zdrowiu.

Oliwy do ognia w całej sytuacji dolał autor nagrania. W jego opisie zapytał internautów, jak można wjechać komuś w taki sposób w tył pojazdu. Internauci chętnie włączyli się w dyskusję. Według wielu z nich najbardziej prawdopodobnym scenariuszem było używanie telefonu przez kierowcę peugeota i zagapienie się. Inni byli zdania, że mokra nawierzchnia spowodowała trudności w hamowaniu, na co wskazywałyby włączone światła hamowania.

bECkdqlV
Z nagrania wynika, że padał deszcz, prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze. Hamowanie plus włączone światła awaryjne. Tutaj chyba brak doświadczenia zgubił kierowcę osobowego auta - napisał użytkownik sieci.
Na myśl ciśnie się tylko jedno "telefon + Internet" - skomentował internauta.
Zobacz także: Afera mailowa. Jan Maria Jackowski o korzystaniu ze służbowej skrzynki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECkdqmq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
szofer
2 miesiące temu
Mógł jechać za bagażówką 1 km, to by w niego nie uderzył !!!
Tttt
3 miesiące temu
A peugeot awaryjnych nie miał wyłączonych od zielonej tablicy?
m.G
3 miesiące temu
wina Tuska....to oczywiste:)
bECkdqmr
nie dziwi
3 miesiące temu
niezrozumiałe zdarzenie dla redachtora z o2
asd
3 miesiące temu
"dziennikarzu" zajrzyj do słownika i dowiedz się co znaczy słowo kontrowersyjny, gdyż widać, że nie znasz jego znaczenia.
Wer
3 miesiące temu
ale co jest w tym kontrowersyjnego "dziennikarzu" ?
Sztetke
3 miesiące temu
Po tytule można wnioskować że wypadek kontrowersyjny ja tam żadnej kontrowersji nie widzę typowa kolizja najechanie na tył pojazdu skręcającego w prawo 300zł i 5 pkt.
Hanuś Wasza
3 miesiące temu
Tak być musiało jak z piłkarzami i basta.
Obserwator
3 miesiące temu
Mało przerażające i mrożące krew w żyłach
obserwator
3 miesiące temu
O czy ta cała bezsensowna dyskusja skoro nie ważne czy dostawczak skręcał w prawo czy nie to jadący za nim samochód osobowy jechał na zderzaku dostawczaka. Jak zachowa bezpieczną odległość tzn taką która jest równa prędkości pojazdu.
obserwator
3 miesiące temu
Tak jeżdżą polscy kierowcy. Przepisy mają w głębokim poważaniu.
hihihi
3 miesiące temu
a przepis mówi dostosuj odległość do panujących warunków na drodze i tyle w temacie
piotr
3 miesiące temu
1 : 0 dla dostawczaka .... jest zapisane PoRD by zachować odpowiednią odległość za pojazdem poprzedzającym,więc czy włączył późno kierunkowskaz czy rozmawiał przez telefon,to inna sprawa. Najważniejsze że żyją a peugeot zostanie odrestaurowany .....
bECkdqmj
telefon
3 miesiące temu
najpierw kierunkowskaz następnie dalsze czynności. Kierunkowskaz w ostatniej chwili i telefoniczna rozmowa = wysoki mandat
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić