Angelika Karpińska| 

Zaginięcie Madeleine McCann. Przyjaciel Niemca znalazł przerażające nagrania

31

Przyjaciel głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann ujawnił szokujące informacje. Wyznał, że na kamerze Christiana Bruecknera znalazł przerażające nagranie, na którym było widać, jak Niemiec gwałcił starszą kobietę.

Zaginięcie Madeleine McCann. Przyjaciel Niemca znalazł przerażające nagrania
Przyjaciel Christiana Bruecknera zabrał głos

Skazany pedofil Christian Brueckner jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Według niemieckiej prokuratury to on stoi za porwaniem i zabójstwem dziewczynki.

Jego przyjaciel, Manfred S., postanowił opowiedzieć o swojej znajomości z Bruecknerem. Wyznał, że 43-letni Niemiec włamywał się do pokoi hotelowych i mieszkań w Algarve. Christian Brueckner mieszkał zaledwie 15 minut od kurortu, w którym w 2007 r. zaginęła 3-letnia Madeleine McCann.

Powiedział mi, że włamuje się do hoteli i naprawdę wchodzi do pokoi - powiedział Manfred S.

Przyjaciel znalazł wstrząsające nagrania. Niemiec gwałcił kobietę

Przyjaciel pedofila opowiedział również o przerażających nagraniach, które znalazł na jego kamerze. Na jednym z nich było widać, jak gwałci starszą kobietę. Na innym filmie była natomiast młoda dziewczyna przywiązana do drewnianej belki.

Manfred natychmiast powiadomił policję o nagraniach. Zostały one użyte jako dowody do skazania Bruecknera za gwałt 72-letniej Amerykanki.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że na innym aparacie pedofil przechował 391 zdjęć i 68 filmów z krzywdzonymi dziećmi. W jego mieszkaniu znaleziono również pistolet gazowy Reck P6E z amunicją.

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić