Karolina Woźniak| 

Zaginięcie Madeleine McCann. Zdecydowane słowa prawnika. "Jestem tego pewien"

10

Christian B. jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Niemiecka policja twierdzi, że ma "niezbite dowody" na to, że to właśnie on był sprawcą uprowadzenia dziewczynki i jej morderstwa. Innego zdania jest obrońca podejrzanego.

Zaginięcie Madeleine McCann. Zdecydowane słowa prawnika. "Jestem tego pewien"
Zaginięcie Madeleine McCann wywołało sporo kontrowersji (Getty Images, Handout)

Friedrich Fulscher, który jest prawnikiem Christiana B., zlekceważył słowa policjantów. "Gdzie są te dowody? Dlaczego prokuratura ich nie ujawniła? W sprawie zaginięcia Madeleine McCann nie odbędzie się proces z udziałem mojego klienta. Jestem tego pewien" - powiedział obrońca, cytowany przez "The Sun". Dodał również, że "jego klient nie ma nic do ukrycia".

Zaginięcie Madeleine McCann. Mają dane z telefonu

Prokuratura wyjawiła w czerwcu, że uzyskała dane z telefonu komórkowego mężczyzny. Logował się on w dniu uprowadzenia Madeleine McCann w pobliżu miejsca zbrodni.

Christian B. jest w trakcie odwoływania się do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości od wyroku skazującego za gwałt amerykańskiej 72-letniej kobiety w Praia da Luz w 2005 roku.

Śledczy trafili na trop mężczyzny po 13 latach od zaginięcia dziecka. Odnaleziono jego dwa samochody - osobowy i kampera, które znajdowały się w resorcie w czasie zaginięcia Madeleine McCann.

Ciała dziewczynki jednak nie odnaleziono, a śledczy nie chcą ujawniać żadnych szczegółów. Mogłoby to zaszkodzić sprawie. Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku.

Zobacz także: Andrzej Duda został zaprzysiężony. Posłowie opozycji nie wierzą w jego zmianę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić