Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Zapytała tylko o kawę. Oto reakcja księdza. Nagranie z pielgrzymki

702
Podziel się:

Kolejne skandaliczne nagranie wideo z pielgrzymki do Gietrzwałdu trafiło do sieci. Ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny wywołał skandal po tym, jak zaatakował słownie uczestniczkę marszu, która zaproponowała mu kawę.

Zapytała tylko o kawę. Oto reakcja księdza. Nagranie z pielgrzymki
Ksiądz Michał Woźnicki znów wywołał skandal (YouTube)

Ks. Michał Woźnicki jest w trakcie pielgrzymki, gdzie wraz z wiernymi wędruje z Poznania do Gietrzwałdu. Niedawno o duchownym-skandaliście zrobiło się głośno z powodu jego wypowiedzi. Były salezjanin stwierdził, że grupa, z którą idzie jest "hołotą", gdyż nie udziela mu pierwszeństwa. Według niego, duchownego nigdy nie powinna obowiązywać kolejka do toalety i powinien mieć taryfę ulgową nawet przed schorowaną staruszką. Skandaliczne słowa poruszyły internautów w całej Polsce.

W sieci pojawiają się kolejne nagrania z pielgrzymki do Gietrzwałdu. Spływająca na ks. Woźnickiego krytyka nie skłoniła go do poprawy swojej postawy. Na najnowszym wideo doszło do kolejnej skandalicznej sytuacji. Kapłan zrugał kobietę, która zaproponowała mu kawę. W odpowiedzi padły gorzkie słowa, że ta mogła mu przerwać rozmowę z Bogiem.

Cisza jest święta. Pan Bóg mówi do nas w ciszy. Pierwsze słowa chce do nas powiedzieć i to na pewno nie jest słowo kawa czy herbata - powiedział duchowny do kobiety.

Później od księdza oberwało się również córce kobiety. Ta stanęła w obronie swojej matki. Stwierdził, że powinna zabrać mamę i dokończyć pielgrzymkę na kolanach. Ponadto kobieta została nazwana przez niego "durną babą".

Zabierać mamę i wracać do domu, albo swoją pielgrzymkę prowadzić. W tej chwili powinna pani zdjąć buty i nie boso, ale na kolanach iść do końca miejsca, gdzie idziemy - skwitował ksiądz.
Zobacz także: Salezjanie z Wronieckiej: Nawet kawa była zła

Kim jest ks. Michał Woźnicki?

Ksiądz Michał Woźnicki jest jednym z największych skandalistów w świecie duchownych. Skandale związane z kapłanem regularnie pojawiają się w mediach. Woźnicki zasłynął krytykowaniem zakonników, kościelnych hierarchów i papieża. W trakcie obostrzeń pandemicznych pomimo zakazów organizował msze św., na których niejednokrotnie interweniowała policja. Za swoje wybryki kapłana wyrzucono z zakonu oraz suspendowano, przez co nie może odprawiać mszy.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(702)
Str
2 dni temu
...widzi drzazgę w oku bliźniego, a belki w swoim oku nie widzi...
Olek
2 dni temu
Na pielgrzymki idzie się pod przymusem?
prawda
3 dni temu
on i rydzyk :D i dlaczego ludzie kościół opuszczają, młodzież na lekcje religii przestaje chodzić? hmm zastanówmy się ...
Asia
4 dni temu
Jak zwykle,media to nakrecają a żeczywistosc i prawda jest po stronie tego księdza. Tatuaże to pieczątka szatana! A gdzie diabeł nie może tam babe posle i tak to zamęt sieją nie tylko na pielgrzymkach...
Olka
4 dni temu
Wiedzieli z kim idą. Pretensje mogą mieć tylko do siebie
Najman to sze...
4 dni temu
Dlatego opuszczenie kościoła w tych czasach to dobra opcja do rozważenia
marsz
4 dni temu
To nie ksiądz tylko przebieraniec. Uciekł że szpitala :p.
Uczestnik inn...
4 dni temu
Kto był organizatorem pielgrzymki z byłym księdzem, suspendowanym beż prawa odprawiania mszy i wyrzuconym z zakonu. Piszecie - "ks" Nie rozumiem tu niczego.
Masakra
4 dni temu
Ham a nie ksiądz nie ma się kto za niego chyba wziąść.
Lena
5 dni temu
Zdumiewające jest to, że Pani mogąca być jego matką stoi jak na kazaniu i słucha tych bredni bez słowa sprzeciwu. Na dodatek nikt jej nie broni.
???!!!
5 dni temu
Nie wiedzieli z kim idą? Nie wiedzieli, że to "już nie ksiądz"? Co tych ludzi "zmusza" do kontynuowania tej pielgrzymki? Może - żeby mieć o czym pisać i co nagrywać?
obserwator
5 dni temu
Za takie zachowanie ten ksiądz powinien sam pokutować do końca życia. To chyba jakiś szarlatan a nie duchowny. Na miejscu tej Pani pokazałabym jemu swoje miejsce na Ziemi.
Norbert
5 dni temu
Proszę księdza Bóg to Osoba i kawa napewno mu nie przeszkadza ,lecz Pan Jezus pyta co chcecie dodać do krzyża na którym umarłem za Was ?Bóg patrzy na serce nie na kawe czy tatuaż ogarnijcie się miłością nie tyranią
Juórek
5 dni temu
Piszecie że ksiądz że K K jest be ale w niedzielę w kościele będziecie sypać na tacę setkami żeby sąsiad widział obłudą wali na kilometr.Mnie się ten bałwochwalczy twór niepodobał i już 33 lata jestem wolny od kk i jego ciemnych spraw
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić