aktualizacja 

Zapytała tylko o kawę. Oto reakcja księdza. Nagranie z pielgrzymki

1134

Kolejne skandaliczne nagranie wideo z pielgrzymki do Gietrzwałdu trafiło do sieci. Ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny wywołał skandal po tym, jak zaatakował słownie uczestniczkę marszu, która zaproponowała mu kawę.

Zapytała tylko o kawę. Oto reakcja księdza. Nagranie z pielgrzymki
Ksiądz Michał Woźnicki znów wywołał skandal (YouTube)

Ks. Michał Woźnicki jest w trakcie pielgrzymki, gdzie wraz z wiernymi wędruje z Poznania do Gietrzwałdu. Niedawno o duchownym-skandaliście zrobiło się głośno z powodu jego wypowiedzi. Były salezjanin stwierdził, że grupa, z którą idzie jest "hołotą", gdyż nie udziela mu pierwszeństwa. Według niego, duchownego nigdy nie powinna obowiązywać kolejka do toalety i powinien mieć taryfę ulgową nawet przed schorowaną staruszką. Skandaliczne słowa poruszyły internautów w całej Polsce.

W sieci pojawiają się kolejne nagrania z pielgrzymki do Gietrzwałdu. Spływająca na ks. Woźnickiego krytyka nie skłoniła go do poprawy swojej postawy. Na najnowszym wideo doszło do kolejnej skandalicznej sytuacji. Kapłan zrugał kobietę, która zaproponowała mu kawę. W odpowiedzi padły gorzkie słowa, że ta mogła mu przerwać rozmowę z Bogiem.

Cisza jest święta. Pan Bóg mówi do nas w ciszy. Pierwsze słowa chce do nas powiedzieć i to na pewno nie jest słowo kawa czy herbata - powiedział duchowny do kobiety.

Później od księdza oberwało się również córce kobiety. Ta stanęła w obronie swojej matki. Stwierdził, że powinna zabrać mamę i dokończyć pielgrzymkę na kolanach. Ponadto kobieta została nazwana przez niego "durną babą".

Zabierać mamę i wracać do domu, albo swoją pielgrzymkę prowadzić. W tej chwili powinna pani zdjąć buty i nie boso, ale na kolanach iść do końca miejsca, gdzie idziemy - skwitował ksiądz.
Zobacz także: Salezjanie z Wronieckiej: Nawet kawa była zła

Kim jest ks. Michał Woźnicki?

Ksiądz Michał Woźnicki jest jednym z największych skandalistów w świecie duchownych. Skandale związane z kapłanem regularnie pojawiają się w mediach. Woźnicki zasłynął krytykowaniem zakonników, kościelnych hierarchów i papieża. W trakcie obostrzeń pandemicznych pomimo zakazów organizował msze św., na których niejednokrotnie interweniowała policja. Za swoje wybryki kapłana wyrzucono z zakonu oraz suspendowano, przez co nie może odprawiać mszy.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić