Zaryzykowali dla 28 butelek wina. Teraz grozi im 5 lat więzienia

4

Na gorącym uczynku został przyłapany złodziej kolekcjonerskich win w Wielkopolsce. Dzięki zatrzymaniu mężczyzny udało się aresztować również dwóch innych sprawców.

Zaryzykowali dla 28 butelek wina. Teraz grozi im 5 lat więzienia
Skradzione butelki z winem (Policja)

Do niecodziennej interwencji doszło 15 listopada. Mieszkaniec Krajenki w Wielkopolsce poinformował policję, że przyłapał na gorącym uczynku złodzieja, który próbował go okraść. Pokrzywdzony zszedł do piwnicy, gdyż usłyszał dochodzący z niej hałas obijających się butelek. Jego podejrzenia były jak najbardziej trafne.

Złodziej obrał sobie za cel kradzież win, które leżakowały na specjalnych regałach od kilkunastu lat. Właściciel trunków przywoził je z różnych części Europy. Niestety część jego kolekcji została wyniesiona chwilę wcześniej przez współtowarzyszy przyłapanego rabusia. Mężczyźni zdążyli odjechać ze skrzynkami w stronę centrum miasta. Niespełna 24 godziny później poszukiwani zostali zatrzymani przez policję.

Kradzież win może okazać się dla mężczyzn opłakana w skutkach. Butelki, które odjechały do centrum miasta nie wróciły do właściciela. Złodzieje nie potrafili wytłumaczyć, co z nimi zrobili. Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić