o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Zaskakujący raport ministerstwa. Odnotowano ogromny spadek zakażeń

44
Podziel się

Nowy raport Ministerstwa Zdrowia. W niedzielę resort poinformował o kolejnych zakażeniach koronawirusem i ofiarach śmiertelnych COVID-19. Co mówią najnowsze dane?

Zaskakujący raport ministerstwa. Odnotowano ogromny spadek zakażeń
Zdjęcie poglądowe (PAP, Łukasz Gągulski)
bDzEZTqt

W niedzielę 29 listopada potwierdzono łącznie 11 483 przypadków koronawirusa. Nowe zakażenia wykryto na terenie następujących województw: wielkopolskiego (1574), mazowieckiego (1413), pomorskiego (978), śląskiego (977), łódzkiego (838), dolnośląskiego (781), zachodniopomorskiego (780), kujawsko-pomorskiego (623), warmińsko-mazurskiego (618), lubelskiego (616), małopolskiego (440), opolskiego (432), lubuskiego (373), podkarpackiego (339), podlaskiego (307), świętokrzyskiego (270). 124 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Koronawirus w Polsce. Kolejne ofiary śmiertelne

Ministerstwo Zdrowia przekazało też, że zmarło łącznie 283 osób zakażonych koronawirusem. 237 pacjentów miało choroby współistniejące, a 46 zmarło na COVID-19.

bDzEZTqv

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

W sumie w naszym kraju stwierdzono do tej pory 985 075 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 17 029 osób.

bDzEZTqB

Dzienny raport o koronawirusie mówi o tym, że zakażeni zajmują 21 059 łóżek w szpitalach (spośród 39 224). Zajętych jest też 2 100 respiratorów (spośród 3 081). 286 117 osób przebywa w kwarantannie, a 11 998 objętych zostało nadzorem epidemiologicznym. Do tej pory wyzdrowiało 559 429 zainfekowanych wirusem z Chin.

Zobacz także: Waloryzacja 500 plus? "Na dziś takich planów nie ma"
bDzEZTqC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzEZTqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
Ha , ha !!!
2 miesiące temu
Spadek testów , spadek zakażeń , metoda na głoda !!!
Polityka
2 miesiące temu
Pandemia się skończy kiedy będzie trzeba.
Jkl
2 miesiące temu
Po pierwsze te testy są wadliwe i zawyżają liczbę zakażonych, a po drugie, to skąd wiecie, że te 46 osób rzekomo zmarło tylko na Cow ID 19, skoro nie robi się sekcji zwłok?????
bDzEZTqX
Prawda
2 miesiące temu
Bo ludzie nie zglaszają się do szpitali ze strachu. Widzą co tam się dzieje. Umieralnie
Szczepan
2 miesiące temu
Branża farmaceutyczna osiągnęła w ostatnich latach dochodowość, którą przewyższyła sektor bankowy i motoryzacyjny, stając się liderem korporacjonizmu. Skutkiem tej dominacji będzie próba tworzenia globalnej dyktatury medycznej, czego jesteśmy obecnie swiadkami. Ta dominacja może być osiągnięta z poparciem zastraszonej populacji, gdyż pseudonaukowe argumenty, jakimi manipulują korporacje farmaceutyczne są niezrozumiałe dla szarego obywatela, a jednocześnie dotyczą naszego zdrowia, bezpieczeństwa i moralnej odpowiedzialności. Te dzisiątki czy nawet setki korporacji, o kryminalnej przeszłości nie działają w interesie naszego zdrowia ale wyłącznie w koncepcjach zysku osiąganego za wszelką cenę i każdym możłiwym sposobem - a więc logiką, jaką posługuje się środowisko maklerów na światowych giełdach. W ich interesie nie jest troska o zdrowie społeczeństwa, a wręcz przeciwnie, dbanie o utrzymanie nas w lęku o zdrowie i w stanie permanentnego zagrożenia. Człowiek zdrowy nie jest bowiem częścią rynku zbytu dla ich towarów i usług ale są nim wyłącznie ludzie chorzy i ci którzy choroby się obawiają. Obecna pseudo pandemia jest doskonałym i wymarzonym sposobem zdobycia jeszcze większych wpływów i zagarnięcia bogactw, gdyż nie wymaga nakładów na reklamę i wykorzystuje gwarantowny publicznymi zamówieniami rynek zbytu, a więc coś, o czym rady nadzowrcze każdej korporacji marzą i o co walczą.
Najnowsze komentarze (44)
Ale
2 miesiące temu
nie martwcie się. Po nowym roku wszystko się wyrówna
gtde
2 miesiące temu
Spadek zakazen bo ludzie nigdzie nie ida nawet do lekarza nie dzwonia,lecza sie,a w zakladach pracy pracuja chorzy.
stefan
2 miesiące temu
Plandemia - Indokrynacja na bitch...poogladajcie
666
2 miesiące temu
Kazdy drukuje jak mu pasuje
Inutic
2 miesiące temu
Wczoraj górale powiedzieli, że nie zagłosują na PiS i dzisiaj już spadek zachorowań :), za tydzień Pinokio ogłosi koniec pandemii. Wszystkie hotele i knajpy otwarte....
inwestor
2 miesiące temu
radzę wycofać zainwestowane środki z sektora bankowego i zakupić akcje firm farmaceutycznych - np. Pfizer
Hkopl
2 miesiące temu
Po tłumach w galeriach handlowych poczekajmy jeszcze 2/3 tygodnie
sxxx
2 miesiące temu
Zakaz raportowania dla sanepidu i od razu epidemia wygasa.
bDzEZTqP
axel
2 miesiące temu
UWAGA!!! Nie jestem Jackowskim, ale to JA przewiduję duży skok zakażeń jakieś 3 do 4 tygodni po 17 stycznia, czyli po powrocie dzieci do szkół. Czy tak trudno skojarzyć wybuch zakażeń w połowie września końcem wakacji i obecny spadek zakażeń z zamknięciem szkół w październiku?! Logika się kłania i umiejętność kojarzenia FAKTÓW, panowie rządzący!
Henio chudy
2 miesiące temu
Chciałem zrobić test , jak kolega z pracy zachorował, ale lekarz rejonowy mi to odradził. Gdyby wypisał skierowanie, musiałbym iść na tychmiast na kwarantanne i zostać tyle ile każe sanepid nawet przy wyniku ujemnym więc się nie opłaca
axel
2 miesiące temu
Lewizna powinna reklamować protesty lamparckich tłumów, bo może to przez to te zakażenia spadły, wbrew twierdzeniom pisiaków?!
dont worry
2 miesiące temu
Cyrk sie skonczy kiedy deepstate zadecyduje. Ok a teraz słucham o foliowej czapeczce dla mnie :) Illumisrati i finansjerka sobie wkrecaja panów świata, ale wszechświat nas wszystkich zweryfikuje. Miłego dnia i zdrówka
moni
2 miesiące temu
idą święta to i spadek jest
Rychu
2 miesiące temu
Teraz liczbę zakażonych zlicza ministerstwo zdrowia i nikt nie ma w to wglądu. Więc tak jak każda informacja rządu, tak i ta ma zerową wiarygodność.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić