Zasnęła w pociągu. Mężczyzna obok zrobił coś ohydnego

153

Ta kobieta z Wielkiej Brytanii z pewnością na długo zapamięta swoją ostatnią podróż pociągiem. Zmęczona na chwilę zasnęła w wagonie, a gdy się obudziła, przeżyła prawdziwy szok. Obok był golas! Pasażer siedzący nieopodal (mężczyzna koło 70 lat) rozebrał się do naga. Ekshibicjonista miał tylko założone... buty.

Zasnęła w pociągu. Mężczyzna obok zrobił coś ohydnego
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

O sprawie szerzej pisze portal "Daily Mail". Zdarzenie miało miejsce w czwartek 20 kwietnia bieżącego roku. Pociąg, którym podróżowała obywatelka Wielkiej Brytanii jechał na trasie Polmont - Edynburg (Szkocja).

Kobieta w najśmielszych snach nie spodziewała się, że może spotkać ją coś takiego. W jednej chwili jej trasa zamieniła się w koszmar.

Zasnęła w pociągu. Obudziła się, a pasażer obok siedział "w stroju Adama"

Zmęczona kobieta zasnęła na chwilę w trakcie długiej podróży. Gdy się obudziła, zobaczyła że zaraz obok niej siedzi senior w.... "stroju Adama". Mężczyzna był całkiem goły. Miał na nogach tylko założone buty.

Starszy pan z wyglądu miał coś pomiędzy 65 a 70 lat. Był niskiego wzrostu (ok. 165 cm). Przerażona pasażerka zdołała zapamiętać, że cechowała go krótka broda i siwe włosy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Defilada w Korei Północnej. "Najważniejszą broń pokazano w akcji"

Kiedy golas zobaczył, że sąsiadka już nie śpi, wstał, pospieszne ubrał spodnie i koszulę, a następnie opuścił skład na stacji w Edynburgu. Od tamtej pory słuch po nim zaginął. Sprawą zajęły się służby.

Policjanci przesłuchują świadków i badają nagrania z pociągowych kamer. Proszą również każdą osobę, która coś wie na temat wspominanego mężczyzny, aby zgłosiła to funkcjonariuszom.

Kobiety w Szkocji boją się podróżować transportem zbiorowym. Szokujący raport

"Daily Mail" w swoim tekście powołało się również na badania Transport Scotland, mówiące o tym, że jedna na trzy kobiety w Szkocji miała obawy o swoje bezpieczeństwo podczas podróży środkami transportu publicznego.

To jest po prostu nie do przyjęcia w Szkocji XXI wieku - tak skomentowała wyniki raportu szkocka minister transportu Jenny Gilruth.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić