Zatrzymał ją na dachu. Sceny rodem z filmu akcji w centrum Warszawy

100

W Warszawie doszło do bardzo nietypowego zatrzymania. Policjant aresztował kobietę na dachu jednej z kamienic. Zdjęcia z akcji policja opublikowała na swojej stronie internetowej.

Zatrzymał ją na dachu. Sceny rodem z filmu akcji w centrum Warszawy
Kobietę schwytano na dachu (Policja)

Niecodzienne sceny przy ul. Emilii Plater w centrum Warszawy. Przechodnie mogli myśleć, że ekipa filmowa nagrywa właśnie film akcji.

Policjant namierzył kobietę poszukiwaną do odbycia kary. Udał się do jej miejsca pobytu w celu zatrzymania poszukiwanej. Ta, widząc go, uciekła przez okno na dach kilkupiętrowego budynku. Funkcjonariusz ruszył w pościg i zatrzymał 28-latkę.

Kobieta nie spodziewała się wizyty policjanta. 28-latka jest winna licznym kradzieżom, za które została skazana na ponad rok więzienia. Chcąc uniknąć konsekwencji, ukrywała się u swojej koleżanki. Koleżanka przekonywała policjanta, że przebywa w mieszkaniu sama. Funkcjonariusz zauważył jednak otwarte okno, które wzbudziło jego podejrzenia, dlatego rozpoczął pościg.

Policjant potrzebował pomocy. Chciał w bezpieczny sposób opuścić dach kamienicy, kontrolując przy tym ruchy zatrzymanej. W tym celu zadzwonił po straż pożarną. Strażacy niezwłocznie przyjechali na miejsce. Z ich pomocą udało się ściągnąć na ziemię policjanta z zatrzymaną. 28-latka najbliższe 14 miesięcy spędzi za kratkami.

Zobacz także: Prowadzili agencje towarzyskie. Policja z Pomorza rozbija zorganizowaną grupę przestępczą
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić