Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Zawalił się pustostan. W środku była grupa nastolatków

3
Podziel się

W Kurowicach (woj. łódzkie) doszło do niebezpiecznego wypadku. Na grupę nastolatków zawalił się dach pustostanu. 15-letni chłopak został ranny. Przyleciał po niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zawalił się pustostan. W środku była grupa nastolatków
Policja ostrzega przed niebezpieczeństwami czekającymi na młode osoby. (Policja)
bEUvislN

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 27 maja tuż po godzinie 19:00 w miejscowości Kurowice (woj.łódzkie). Grupa chłopców w wieku 14-15 lat weszła do pustostanu znajdującego się w lesie. W pewnym momencie zawaliła się część dachu.

Grupa nastolatków w pustostanie

Pod gruzami został uwięziony 15-letni chłopiec. Pozostała piątka wydostała się bezpiecznie z budynku. Ranny został natychmiast przetransportowany do pobliskiego szpitala.

bEUvislP

Na miejscu kilka godzin pracowali strażacy i policjanci. Funkcjonariusze starają się wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Policja ostrzega rodziców przed niebezpieczeństwami czekającymi na młodzież. Podkreśla, że w okresie wakacyjnym należy zapewnić im szczególną opiekę i zainteresowanie. Warto także porozmawiać dziećmi o zagrożeniach, które na nie czyhają.

bEUvislV
Zobacz także: Niebezpieczna szarża motocyklisty. Nagranie policji z Podkarpacia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUvismq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
gnago
6 miesięcy temu
Standard taki wiek
panesz
6 miesięcy temu
zamknąć lasy. wejście tylko za okazaniem specjalnego paszportu.
siwy kruk
6 miesięcy temu
Rok 1960.Bawiliśmy się w wojnę. Zawalił się na nas poniemiecki barak. Było paru poturbowanych. Mnie ocalił stary hełm. Inaczej dostałbym kantówką z gwoździami między oczy. Wtedy to były zwykłe zdarzenia.
bEUvismr
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić