Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

"Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz". Posłanka boi się o swoje życie

352
Podziel się:

Klaudia Jachira przekazała na Facebooku, że zawiadomiła policję o groźbach karalnych, które są kierowane pod jej adresem. Opublikowała je w mediach społecznościowych. Ich treść budzi olbrzymi niepokój.

"Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz". Posłanka boi się o swoje życie
"Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz". Jachira boi się o swoje życie (YouTube)

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira przez wielu nazywana jest "naczelną skandalistką". Wielokrotnie o jej akcjach i happeningach było głośno w mediach, nie tylko polskich, ale także zagranicznych. Ma swoje grono zagorzałych zwolenników i wielu przeciwników. Jednak ostatnia sprawa nagłośniona przez posłankę jest bardzo poważna.

Klaudia Jachira za pośrednictwem Facebooka opublikowała wiadomość, jaką otrzymała na skrzynkę mailową. Czytamy w niej skandaliczne groźby, że posłankę czeka taki sam los jak zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

"Zginiesz w męczarniach jak Adamowicz" - dostałam taki list. Nie tylko ja, ale co najmniej kilkadziesiąt posłanek i posłów z KO. I chociaż nie mam dzieci, to nawet nie chcę myśleć, co przechodzą koleżanki i koledzy, którzy czytają takie groźby - napisała posłanka Koalicji Obywatelskiej w mediach społecznościowych.

Jachira zapewniła, że tak tej sprawy nie zostawi. Nie chce dopuścić do podobnej tragedii, jaka spotkała Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2019 roku.

Sprawę od razu zgłosiłam do marszałek Witek i na policję. Chociaż z doświadczenia wiem, że prokuratura umarza tego typu postępowania z powodu niewykrycia sprawcy, to najwyższa pora, by zaczęła zajmować się tym na poważnie, zanim dojdzie do tragedii - dodała Jachira.

Klaudia Jachira otrzymywała groźby już wcześniej

Nie jest to pierwszy raz, gdy posłanka Jachira otrzymuje pogróżki. W 2019 roku przekazała za pośrednictwem Twittera, że złożyła zawiadomienie o groźbach karalnych pod swoim adresem w jednym z warszawskich komisariatów policji.

Do wpisu dołączyła wówczas nagranie, w którym wyjaśniła, że złożone przez nią zawiadomienie odnosi się do komentarza na Twitterze oraz prywatnej wiadomości. Klaudia Jachira przyznała, że grożono jej śmiercią i życzono podobnego losu do zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(352)
Arkadius Pałl...
miesiąc temu
Mało kiedy żartuję...
Omena
miesiąc temu
Brawo Pani posłanko Jachiro. W takich osobach, jak Pani, przyszłość ma jakikolwiek sens !
Paweł
miesiąc temu
Napiszę tak: KAŻDY człowiek jest skarbem .Zatem spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą..... Tak powiedział bodajrze Albert Chmielowski.
Astor
miesiąc temu
Jeśli ona i inni jej podobni zachowywalibysie normalnie i nie szkodzili krajowi i obywateolm mogli y chodzić bez obaw a tak mają to na co zasługują.
robert
miesiąc temu
Jak długo jeszcze ona będzie się pętać po salach sejmowych ?
BędzieszWsiał
miesiąc temu
Ludzi interesuje tylko kiedy Niedziela za wiśnie
Leokadia
miesiąc temu
Kato-prawak = Dama Pik z pięćset PLUS. "Dama", jak marzenie !
Leokadia
miesiąc temu
Ajuści tu komentująca/y napisał/a: "Tia , chciała by, chciała." Kogo niby by chciała Pani Jachira ? Kato-prawaka z remizy strażackiej !? Naprawdę !? Dla Was kato-prawacy czekają damy z Pińcet Plus do wzięcia. To Wasza liga.
Ajuści
miesiąc temu
Tia , chciała by, chciała.
Paweł
miesiąc temu
Klaudia jest raczej lubiana i szczerze wątpię aby ktoś normalny Jej wygrażał.Policja powinna to wyjaśnić. A jeśli było to sfabrykowane to winowajca powinien odpowiedzialność taką jak np.za alarm bombowy.Rudemu przydałoby się parę lat kozy.Nauczył by się szacunku dla prawa.
Jaaaaaa
miesiąc temu
Może bob humor i włoszczyzna na to jej pomogą
Polak
miesiąc temu
Więcej kraść mniej dbać o Polskę to na pewno będzie mniej takich wiadomości, jak się ludzie w końcu wkurzą... to takie maile będą polityków najmniejszym problemem
teściowa
miesiąc temu
MOŻE sama DO siebie wysłała TE poGRÓŻKI ? po tym czymś WSZYSTKIEGO SpoDZIEWAĆ SIĘ MOŻNA ...?
stary wróbel
miesiąc temu
no i ciekawostka polityczna? czy pani jachyra wyciągnie wnioski i przestanie robić głupoty?Ja tam do niej nic nie mam tylko szkoda mi tego grosza co muszę do niej dopłacać. Ale jeżeli wychodzi z założenia że nie ważne co o mnie piszą byle pisali to juz ma problem z osobowością , a tak to pozdrawiam nieszczerze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić