Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Ziemkiewicz stanął w obronie Kempy. Nagle dostał niespodziewaną ripostę

612
Podziel się:

Nie milkną echa po skandalicznej wypowiedzi Radosława Sikorskiego na temat Beaty Kempy. W obronie europosłanki stanął Rafał Ziemkiewicz. Prawicowy publicysta nie spodziewał się jednak, że zostaną wyciągnięte jego wypowiedzi z przeszłości.

Ziemkiewicz stanął w obronie Kempy. Nagle dostał niespodziewaną ripostę
Ziemkiewicz stanął w obronie Beaty Kempy (YouTube)

Gorąca dyskusja, która przerodziła się w festiwal chamstwa, rozpoczęła się od wpisu Beaty Kempy. Europosłanka pochwaliła się na swoim profilu zdjęciem siedziby Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, na której zawisła biało-czerwona flaga. Przy okazji europosłanka postanowiła podsycić "syndrom oblężonej twierdzy".

Wpis Kempy zadziałał na Sikorskiego niczym płachta na byka. Najpierw odpowiedział jeszcze łagodnym tonem, jednak po kolejnej zaczepce nie wytrzymał i zdecydowanie przekroczył wszystkie granice dobrego smaku. - Walnij się w zatłuszczony łeb - skomentował Sikorski w mediach społecznościowych.

Kempa stwierdziła, że "ona przetrzyma", ale ataki personalne "mocno przeżywają jej dzieci". Eurodeputowana rozpłakała się w telewizji Polsat. Teraz do całej sprawy odniósł się Rafał Ziemkiewicz, który, co oczywiste dla niego, mocno skrytykował Radosława Sikorskiego.

Moim zdaniem sprawę Radka Sikorskiego najlepiej oddają słowa poety Jana Rybowicza o ludziach, na których garnitury wyglądają jak przebraniaironizował na Twitterze Ziemkiewicz.

Wyciągnięte brudy z przeszłości

Dziennikarz, którego niedawno nie wpuszczono do Wielkiej Brytanii, nie spodziewał się, że zostaną wyciągnięte jego wypowiedzi z przeszłości. Teraz stanął w obronie kobiety, ale wcześniej wypowiedział się o innej w niewybrednych słowach.

Obrzydliwa hipokrytka, która sama podawała w sieci prywatne adresy i wzywała do atakowania w domu np. prof. Pawłowicz - teraz wypłakuje się Niemcom, że boi się mieszkać... Spod jakiego kamienia ta stwora wypełzła? - napisał w kierunku Marty Lempart.

Ziemkiewicz na koniec dyskusji bronił się, że Kempa prezentuje zupełnie inny poziom niż Lempart. Wytłumaczenia dziennikarza nie przekonały jednak blogerki.

Zobacz także: Marek Belka o Morawieckim. Nie owijał w bawełnę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(612)
Janek
7 miesięcy temu
Sikorski cham. Pani Lempart sama siebie pozbawiła honoru, więc trudno ją obrazić.
Darek
11 miesięcy temu
Obydwaj mają rację
Darek
11 miesięcy temu
Obydwaj mają rację
Daro
11 miesięcy temu
Ziemkiewicz i Sikorski mieli rację w swoich wypowiedziach
seg
11 miesięcy temu
Jedno drugiego warte jest, jeśli o kulturę osobistą chodzi. Zniżył się Sikorski do dyskusji z tym indywiduum i niestety bardzo słuszna uwaga na temat szabrowania lasów państwowych pozostała niezauważona. Swoją drogą, ktoś wie gdzie Kępi pomiot pracuje czy aby flaga na siedzibie generalnej dyrekcji to nie jest szczytowe osiągnięcie syna Cezarego?
Osoba
11 miesięcy temu
Brak kultury i argument bez ogłady zniechęcił do tego polityka wiele osób
Anna
11 miesięcy temu
Wypowiedź sikorskiego to wyjątkowe chamstwo. Nie PO raz pierwszy.
wieśniak
11 miesięcy temu
No!Jeśli przypomnienie tego wpisu miało Ziemkiewicza pogrążyć, to raczej to nie "pykło". Ludzie! Wygląda na to, że macie wielkie problemy z oceną rzeczywistości!
nienormalny.....
11 miesięcy temu
Sikorski optuje na Izrael jego wypowiedzi to oslabic patriotyzm Polaków oddać w ŕęce lewaków.Gada głupoty a jego żona je spisuje i podaje dalej.Głosujcie na nich....
Olo
11 miesięcy temu
Sikorski to bardzo mądry facet ale niestety, no niestety, ma problem z ugryzieniem się w język, a przecież to najlepsza metoda kiedy ma się do czynienia z takimi okazami jak Ziemkiewicz czy Kempa, którzy sami mają jadowite języki.
krowa
11 miesięcy temu
BRAWO ZIEMKIEWICZ !!! TRZYMAJ TEN KURS !!!!
esobrio
11 miesięcy temu
Tak czy inaczej Sikorski powinien nad sobą panować... Skoro określenie "Herr" go tak ubodło, to powinien jej odpisać "Frau" i czekać na rozwój sytuacji. Pisowcy nie od wczoraj znani są z prowokowania i insynuowania, a potem jak nadzieją się na jeszcze większego chama to robią z siebie ofiary...
AlojzNick
11 miesięcy temu
Oj biada nam biada. Te miastowe to som tak pieruńsko wykuśliawione że Matko Przenajświntszo nie pomogom. Gdzie te czasy że Pon nasz łaskawy batem rozum wprawiał? A te interneta to ludziskom w głowach wszyćko pokwasiły. I tem no kak ich....a interautom zdaje sie że one wszyćko wiedzom i mogom piśać o wszyćkim a czujom sie takie mundre że cho cho.
Vvv
11 miesięcy temu
Lempart jest chamska, agresywna i nastawiona na zwarcie, zatem pretensja jakiejs blogerki że dostala po nosie jest nieuzasadniona i dalsze opinie blogerki w tej sprawie to mnie nie obchodza.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić