Zjadł kebaba. Grozi mu do 10 lat więzienia

233

Do 10 lat więzienia grozi 17-latkowi, który włamał się do punktu gastronomicznego i ukradł elektronarzędzia i pieniądze. Po całej akcji złodziej został na miejscu i zrobił sobie kebaba. Tylko po tym jak go zjadł, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany.

Zjadł kebaba. Grozi mu do 10 lat więzienia
Okradł lokal i zrobił sobie kebaba (KPP Kolno)

Do zdarzenia doszło w piątek w jednym z lokali gastronomicznych w miejscowości Kolno (woj. podlaskie). Dyżurny policji otrzymał wieczorem zgłoszenie o włamaniu do budynku przez nieznanego sprawcę. Jak ustalili funkcjonariusze, złodziej wszedł przez okno do budynku, a następnie niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego.

Okradł lokal gastronomiczny. Przygotował sobie kebaba

Włamywacz ukradł elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Jak poinformował właściciel budynku oraz baru, straty oszacowano na ponad 6,5 tysiąca złotych. Sprawca nie wiedział jednak, że w lokalu są kamery monitoringu, które nagrały wszystko, co się wydarzyło.

Na jednym z nagrań widać jak złodziej podczas napadu przygotowuje sobie kebab z produktów znajdujących się w barze i zjada go w lokalu. Dopiero po skończeniu posiłku najedzony złodziej uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawca został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia

Policjanci rozpoznali mężczyznę z kamer monitoringu. Okazało się, że jest nim 17-letni mieszkaniec gminy Kolno, który był już znany policjantom ze wcześniejszych naruszeń prawa. Przebywa już w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Arsenał z II wojny światowej w bloku. Zaskakująca interwencja policji w Krakowie
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić