Jan Manicki
Jan Manicki| 

Złapali ją! Kobieta ukrywała się przed policją od 15 lat

36

Policjanci zatrzymali kobietę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości od niemal 15 lat. 63-latka zmieniała swój wizerunek i ukrywała się za granicą oraz na terenie Polski. Za oszustwa, których dokonała, trafi do więzienia.

Złapali ją! Kobieta ukrywała się przed policją od 15 lat
Funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która od 15 lat ukrywała się przed policją (Policja)

Mazowieccy policjanci natrafili na trop mieszkanki powiatu kozienickiego, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości przez blisko 15 lat. Kobieta cały czas zmieniała swój wygląd i miejsce zamieszkania. Część czasu spędziła za granicą, trochę mieszkała również w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Była ścigana listem gończym. Znaleźli ją po 15 latach

Kobieta była podejrzana o oszustwa. Nie stawiła się jednak nigdy na wezwania do sądu. Miejsce jej pobytu nie było znane.

W związku z tym, wydano za nią list gończy. Przez 15 lat bezskutecznie próbowano złapać kobietę. Dopiero teraz udało się zatrzymać emerytkę.

Znaleźli ją po 15 latach. Nie uniknie kary

Policjanci nie informują o szczegółach sprawy. Ustalono, że kobieta jest winna zarzucanych jej czynów. Trafiła do tymczasowego aresztu. O dalszych jej losach zdecyduje sąd.

Jak pokazuje ten przypadek zatrzymanie osoby poszukiwanej przy nowych technologiach policyjnych to tylko kwestia czasu – napisali policjanci.

Obejrzyj także: Złapani na gorącym uczynku. Plantacja konopi nad jeziorem Gopło

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić