o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Żłobki i przedszkola zostaną zamknięte? Ważne informacje

6
Podziel się

Ostatnie dane dotyczące koronawirusa w Polsce nie są optymistyczne. W związku z tym jest już pewne, że rząd wprowadzi nowe obostrzenia. Eksperci wzięli pod lupę między innymi żłobki i przedszkola.

Żłobki i przedszkola zostaną zamknięte? Ważne informacje
Dzieci w przedszkolu (Pixabay)
bEDWDTHF

W czwartek mają zostać ogłoszone nowe obostrzenia. Wirtualna Polska ustaliła, że eksperci prowadzą dyskusje na temat ewentualnego zamknięcia żłobków i przedszkoli.

Przedmiotem narady jest obecnie kwestia zamknięcia żłobków i przedszkoli, zamknięcia większego obszaru handlu i usług oraz ograniczenia przemieszczania się - mówią WP źródła rządowe.
bEDWDTHH

Pojawiają się już ważne ustalenia w tym zakresie. Okazuje się, że nawet gdyby doszło do zamknięcia przedszkoli i żłobków, to z tych restrykcji wyłączone zostaną dzieci służb mundurowych oraz medyków. Chodzi o ograniczenie mobilności przy jednoczesnym braku paraliżu istotnych gałęzi walki z pandemią.

Koronawirus w Polsce. Co ogłosi rząd?

Póki co nie jest pewne, co dokładnie postanowi rząd. Wirtualna Polska donosi, że decyzje mają zapaść po wieczornej naradzie w Kancelarii Premiera. Priorytetem jest teraz to, by zmniejszyć transmisję poziomą koronawirusa.

Okres świąteczny w naturalny sposób zmniejsza naszą aktywność, chcemy go wykorzystać, przedłużyć i zmaksymalizować szansę na powstrzymanie wzrostu trzeciej fali pandemii - zaznaczają rządowe źródła.
bEDWDTHN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDWDTIi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
WAKACJE2021
6 miesięcy temu
Dzień dobry Państwu! Zapewne wielu z państwa planuje jakieś wakacje, wyjazdy. Z dostępem do szczepionek wszyscy wiemy jak jest. Czy da się coś zrobić, aby uniknąć zakażenia powiedzmy przed samym wyjazdem, czy w środku wakacji? Czy wstrętny wirus może pokrzyżować państwa plany? Niekoniecznie! Otóż tak się składa, że właśnie przechodzę chorobę w stopniu łagodnym (lekko podwyższona temperatura i to wszystko). Oferuję Państwu zakażenie kontrolowane, aby w komfortowych dla państwa warunkach i w wybranym czasie przejść zakażenie i mieć już to z głowy. Do rzeczy: 5 kichnięć na osobę za jedyne 50zl Wiecej info pod wakacjebezwirusa2021 (a) gnail. com
Dorcia
6 miesięcy temu
Ja proponuję pozamykać wszystko i płacić każdemu Polakowi 5 tyś zł. Policja w końcu będzie dla narodu, wojsko i strażacy będą robić nam zakupy. W końcu Naród potrzebuje pomocy niech ktoś się przysłuży, dla ciężko pracujących podatników i zwykłych ludzi
Mariusz
6 miesięcy temu
Hehe na kolana narodzie ! Ciagle jeszcze mam nadzieję że ludzie się opamiętają jeszcze masa krytyczna nie została jednak przekroczona . Nędza dopiero przyjdzie ale szybciej niż Wam się wydaje . Wspierajcie obostrzenia będziecie żreć trawę i coraz bardziej chorować .
bEDWDTIj
Ehhhh🥵
6 miesięcy temu
Niech lekarze i policjanci siedza w domach zamknięci tomciekawe kto was mądrale będzie leczył i jeździł do wezwań
Prawda
6 miesięcy temu
A w czym moje dziecko jest gorsze od dziecka medyka? Chore podejście
Fazi
6 miesięcy temu
I jak zwykle w narodzie są wybrani.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić