aktualizacja 

Złodziej fajtłapa. Chciał ukraść luksusowe torebki, wylądował na szybie

6

Torebki Louis Vuitton od dawna są symbolem luksusu. Aby stać się właścicielem jednej z nich, w Polsce trzeba wyłożyć od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że torebki te są obiektem zainteresowań zarówno wielbicieli mody, jak i...złodziei. Wśród grona tych drugich znalazł się 17-latek z miasta Bellevue.

Złodziej fajtłapa. Chciał ukraść luksusowe torebki, wylądował na szybie
Nieudana kradzież miała miejsce w sklepie Louis Vuitton w stanie Waszyngton (Pixabay, Andreas Lischka)

Napad w biały dzień

Nastolatek z kapturem na głowie wszedł w ciągu dnia do sklepu Louis Vuitton w Bellevue w amerykańskim stanie Waszyngton. W pewnym momencie chłopak z impetem zgarnął z półek kilka damskich torebek, których wartość wyceniono później na 18 tysięcy dolarów. Chciał z nimi uciec, jednak na drodze stanęła mu... szyba!

17-latek tak spieszył się z łupem, który zgarnął, że pomylił drzwi ze szklaną sklepową witryną. Wpadł na nią z impetem, a następnie odbił się od szyby i padł na podłogę bez oznak życia. Całą sytuację można było zobaczyć na sklepowych kamerach monitoringu.

Na nagraniu widzimy, jak ubrany w kaptur i maseczkę człowiek pospiesznie ściąga z półek kolejne torebki, a swoim zachowaniem wywołuje popłoch u klientów butiku. Ostatecznie z trzema torebkami wybiega z pierwszego pomieszczenia, po czym kieruje się do wyjścia, gdzie zalicza spektakularny upadek.

Zobacz także: Raw Video: Man knocks himself out trying to flee store with luxury stolen goods | New York Post

Chłopak nie tylko stracił drogocenne zdobycze, ale też wpadł prosto w ręce policji, która dosłownie chwilę po pechowym dla niego incydencie, wkroczyła do sklepu. 17-latek został aresztowany.

Policjanci nie zdradzają jego personaliów. Nieoficjalnie wiadomo, że był jednym z członków złodziejskiej szajki, która już od jakiegoś czasu okradała okoliczne sklepy.

Jak podaje policja z Bellevue, w ostatnim czasie aresztowano 50 recydywistów, którzy dokonywali kradzieży w sklepach.

Zobacz także: Zielona Góra. Pijany mężczyzna zaczął kraść pieniądze z kasy w Warce. Reakcji kobiety za barem się nie spodziewał
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić