Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

"Złomowisko PL". Smutna wiadomość dla fanów. Chodzi o Edka

348

Fani serialu "Złomowisko PL" pogrążyli się dziś w smutku. W sylwestra odszedł jeden z głównych bohaterów programu, Marek "Krzykacz" Pawłowski. Okazuje się, że to nie koniec złych wiadomości. Tym razem chodzi o Edka.

"Złomowisko PL". Smutna wiadomość dla fanów. Chodzi o Edka
Edek Kaliński i Marek :Krzykacz" Pawłowski byli gwiazdami programu "Złomowisko PL" (Facebook)

Marek "Krzykacz" Pawłowski i Edek Kaliński byli gwiazdorami programu Discovery Channel "Złomowisko PL". Razem tworzyli niepowtarzalny duet i szybko stali się ulubieńcami widzów. 1 stycznia media obiegła informacja, że Marek zmarł wskutek problemów z układem krwionośnym.

Problemy Edka. Lekarze amputowali mu nogę

Okazuje się, że to nie koniec smutnych wieści. Kilka tygodni temu, Edek Kaliński trafił do szpitala. Teraz lekarze zmuszeni byli amputować mu jedną nogę.

Mężczyznę czeka długa i kosztowna rehabilitacja. Fani programu z Rydułtów są wstrząśnięci jego tragedią. Zapowiedzieli organizację zbiórki na jego rzecz, aby mężczyzna mógł zakupić sobie profesjonalną protezę.

"Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" odszedł w sylwestra

Informację o śmierci Marka Pawłowskiego potwierdzili jego znajomi. Według relacji, "Krzykacz" zmarł w Sylwestra około godziny 20. Mężczyznę pożegnano w ciepłych słowach w mediach społecznościowych.

31 grudnia 2020 o godzinie 20.00 zmarł Marek "Krzykacz" Pawłowski, który był znany z programu "Złomowisko PL". Niestety już nie wpadnie po jakiś złomek. Niech spoczywa w pokoju – napisano na facebookowym profilu Za Kółkiem.

Obejrzyj także: Polak w szkockim skupie złomu. Dogadał się bez słów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić