Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

Zły stan zdrowia Kamila Durczoka? "Nie mogę wyjść z choroby"

606

Kamil Durczok opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym dosadnie zaapelował noszenie masek. Zdradził także, że w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej i ma objawy typowe dla koronawirusa.

Zły stan zdrowia Kamila Durczoka? "Nie mogę wyjść z choroby"
Kamil Durczok (ONS)

Kamil Durczok opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym zaapelował o noszenie maseczek. Dziennikarz zdradził także, że w ostatnim czasie sam przeszedł testy na koronawirusa. Okazało się jednak, że wynik był negatywny.

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze twierdzą, że mam ewidentne objawy covidovca, więc powtórka badania w kolejny piątek.

Kamil Durczok ma koronawirusa?

W dalszej części wpisu zdradził, że testy chce powtórzyć. Ma objawy typowe dla Covid-19 i dość wyraźne sugeruje, że są to ciężkie objawy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

Zobacz także: Niszczące skutki koronawirusa. Wykraczają daleko poza ludzką klatkę piersiową

Dziennikarz zapewnił także, że jak tylko poczuje się lepiej, opisze swoje doświadczenia.

Jeśli faktycznie objawy są takie jak u mnie, to nikomu nie życzę podobnych "wrażeń". To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają. Zdrówka.

W Polsce odnotowano dziś 5733 zakażeń koronawirusem. Jest to najniższy wynik od kilku tygodni. Zniesiono także pierwsze ograniczenia, m.in. otwarto galerie handlowe.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić