Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Zły stan zdrowia Kamila Durczoka? "Nie mogę wyjść z choroby"

467
Podziel się

Kamil Durczok opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym dosadnie zaapelował noszenie masek. Zdradził także, że w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej i ma objawy typowe dla koronawirusa.

Zły stan zdrowia Kamila Durczoka? "Nie mogę wyjść z choroby"
Kamil Durczok (ONS)
bEJNcTWt

Kamil Durczok opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym zaapelował o noszenie maseczek. Dziennikarz zdradził także, że w ostatnim czasie sam przeszedł testy na koronawirusa. Okazało się jednak, że wynik był negatywny.

Noście te cholerne maski! Proszę. Od tygodni nie mogę wyjść z choroby. W piątek był wymaz, wynik ujemny, ale lekarze twierdzą, że mam ewidentne objawy covidovca, więc powtórka badania w kolejny piątek.
bEJNcTWv

Kamil Durczok ma koronawirusa?

W dalszej części wpisu zdradził, że testy chce powtórzyć. Ma objawy typowe dla Covid-19 i dość wyraźne sugeruje, że są to ciężkie objawy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

Zobacz także: Niszczące skutki koronawirusa. Wykraczają daleko poza ludzką klatkę piersiową

Dziennikarz zapewnił także, że jak tylko poczuje się lepiej, opisze swoje doświadczenia.

bEJNcTWB
Jeśli faktycznie objawy są takie jak u mnie, to nikomu nie życzę podobnych "wrażeń". To stąd moja nieobecność na FB, w takim stanie trudno nawet myśli pozbierać. Trzymajcie się ciepło, jak będę miał trochę więcej siły, z pewnością napiszę kilka zdań o tym, co te dranie z nami wyrabiają. Zdrówka.

W Polsce odnotowano dziś 5733 zakażeń koronawirusem. Jest to najniższy wynik od kilku tygodni. Zniesiono także pierwsze ograniczenia, m.in. otwarto galerie handlowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJNcTWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(467)
zdrowy
4 miesiące temu
Tak, trzeba być chorym, by mając takie "dokonania" liczyć na litość i zrozumienie. Rzeczywiście chory, może bez udziału hemoglobiny.
obserwator
4 miesiące temu
Była kiedyś przy placu Rostka w Katowicach fajna taverna grecka. Byłem tam kiedyś, konsumowałem do muzyki Hellady, aż tu nagle podjeżdża furą gwiazdor ekranu i wchodzi z komórą, głośno się rozwodząc,tak by widzianym i słyszanym być. Czar Grecji prysł, potrawy jakby gorzej smakowały... Dziś już tej knajpki nie ma, gwiazdora na wizji też nie, ale... chyba wiecie, że żałuję tylko greckiej taverny... Najgorsza z chorób, jak widać, to (pseudo)gwiazdorstwo. A zły wynik tylko hemoglobiny, jeszcze do grobu nie prowadzi. żałosne...
obiektywny
4 miesiące temu
Przepraszam, kto to jest Durczok???
bEJNcTWX
gość
11 miesięcy temu
Tacy niby dziennikarze, bez zasad, honoru służą obcym interesom. nie maja dylematów moralnych.
gość
11 miesięcy temu
To są własnie dziennikarze?!tvnu. Bez zasad, morale, osoby omijające prawo szerokim łukiem. Oby nigdy nie miał prawa powrotu!!!!
Och
11 miesięcy temu
nie mam FB, więc nie zauważyłam pana nieobecności. I jakoś będę z tym żyć
Ewa
11 miesięcy temu
Jedno jest pewne to jeden z najlepszych dziennikarzy ostatnich lat. Był naprawdę świetny. Być może stres, szybkie życie i presją doprowadziły do jego problemów z alkoholem. Często ktoś twardy na zewnątrz jest naprawdę wrażliwym i słabym psychicznie. Nie ma powodu wieszać na nim psów, tylko wspierać i trzymac kciuki, że odnajdzie się jakoś i pozbiera. Hejt i kpina z czyjejś choroby czy problemów to nie tylko brak kultury ale brak empatii. Ludzie cz będąc w jego sytuacji chcielibyście takiej agresji i nienawiści od ludzi? W życiu zawsze trzeba mnie klasę i wasz stosunek do innych ludzi świadczy o was. Pomyślcie o tym wypisując wyzwiska w kogokolwiek.
Alicja
11 miesięcy temu
Każdy w życiu popełnia błędy, mniejsze lub większe ale to jest dobre chłopisko, tylko może się pogubił. Nie oceniajcie go zbyt surowo. Ja go lubię i mimo wszystko szanuje, jednocześnie potępiam to co robił źle. Myślę że każdemu należy się wsparcie w chorobie a cowid i alkoholizm to bardzo ciężkie choroby. Szczerze życzę mu zdrowia i siły do walki oraz wyjścia na prostą. Panie Kamilu trzymam kciuki:)
Tygrysek
11 miesięcy temu
No cóż , karma i jeszcze raz karma !!
wojtek
11 miesięcy temu
Panie Kamilu trzeba haratać w gałę 2L kątowniki bo jeden to już za mało
Katarynka
11 miesięcy temu
No cóż🤔 Mieszkam w Norwegii i kiedy była pierwsza fala covida rząd powiedział że nie zabroni nikomu podróżować w czasie wakacji ale w obecnej sytuacji każdy powinien liczyć się z ryzykiem, dlatego jeśli ktoś przyjedzie chory z wakacji zagranicznych i będzie miał covid będzie leczony na swój koszt...Proponuje wprowadzić taka ustawę u nas jeśli się udowodni że ktoś np.byl na protestach czyli łamał obostrzenia leczy się na swój koszt....
Katarynka
11 miesięcy temu
No cóż 🤔
TURBO
11 miesięcy temu
Kamil 3maj się zdrowia życzę i determinacji, musi się kiedyś odmienić
bEJNcTWP
miś
11 miesięcy temu
trzeba wciągnąć kreskę albo ze dwie to się nastrój poprawi - kreskę oczywiści leków przeciw zapalnych Panie Kamilu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić