Znowu to zrobił! Mieszkaniec Nowego Sącza wyrzucił sunię do śmietnika

19

Ten sam sprawca, to samo miejsce i ten sam odrażający czyn. Mieszkaniec Nowego Sącz znowu wyrzucił małego, bezbronnego pieska. Tym razem do kontenera na śmieci. Sunia nie miała szans się wydostać. Gdyby nie fakt, że ktoś ją znalazł, trafiłaby na wysypisko.

Znowu to zrobił! Mieszkaniec Nowego Sącza wyrzucił sunię do śmietnika
Zwyrodnialec zrobił to po raz kolejny (Facebook, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu)

Pyrka jest maleńka i śliczna. Lubi się tulić i z ufnością patrzy na człowieka, choć została bardzo skrzywdzona. Jak opisuje ''Gazeta Krakowska'', w niedzielę sunię znaleziono w kontenerze na śmieci w centrum Nowego Sącza.

Jakieś coś wyrzuciło sunię w tym samym miejscu, ale tym razem do kontenera na śmieci. Nie miała szans sama się stamtąd wydostać. Dobrze, że ktoś ją znalazł, zanim śmieci wraz z tą bezbronną istotą zostały wywiezione na wysypisko. Sprawę zgłosiliśmy na policję prosząc o zabezpieczenie monitoringu - informuje Schronisko w Nowym Sączu.

Przy wspomnianym kontenerze na śmieci jest monitoring, który wykorzystano już w sierpniu. Wtedy również znaleziono szczenięta, które ktoś wyrzucił do wiaty śmietnikowej na ul. Zamenhofa w Nowym Sączu.

Sadysta nie miał skrupułów, skazując szczenięta na śmierć. Jedno jest pewne - pod tym względem nic się nie zmieniło. Jak się okazało, Pyrka jest z tego samego miotu, co szczeniaki znalezione w sierpniu. Psiaka wyrzucił ten sam mężczyzna.

W sierpniu życie psiaków udało się uratować, ponieważ ktoś dostrzegł zwierzęta i zaalarmował straż miejską. Szczeniaki przewieziono do schroniska, a trzy z czterech znalezionych szczeniąt znalazły już szczęśliwy dom.

Również Pyrka miała szczęście w nieszczęściu. Teraz, tak jak jej siostra Gala, czeka na nowy, kochający dom.

Dziecko jest wyjątkowo grzeczne, tulaśne i urocze. Tak samo zresztą jak jej siostrzyczka Gala. Serdecznie zapraszamy i prosimy o adopcje Gali i Pyrki. Dziewczynki mają około trzech miesięcy. Gala jest u nas dłużej, więc jest już w pełni przygotowana do adopcji - informują pracownicy nowosądeckiego schroniska w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić