Został zwolniony z pracy. Następnego dnia stało się coś nieprawdopodobnego

35

Para z Chipping Norton (Anglia) w nawet najśmielszych snach nie marzyła o znalezieniu się w takiej sytuacji. Jednego dnia David Adams został zwolniony z pracy, a następnego dnia razem z żoną świętował z powodu niesamowitych wieści. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Został zwolniony z pracy. Następnego dnia stało się coś nieprawdopodobnego
Stracił pracę, gdy następnego dnia... (PxHere)

David i Shelley Adams to małżeństwo z Chipping Norton, do którego nagle, po wielu traumatycznych przejściach, los niespodziewanie się uśmiechnął. 61-latek i 52-latkado tej pory zdecydowanie nie opływali w luskusy. Stać ich było jedynie na pokrycie bieżących wydatków.

David pracował jako technik technologii drewna. Jednak w wyniku decyzji swojego szefa z dnia na dzień został wyrzucony z pracy, która i tak ledwo dawała mu możliwość wiązania końca z końcem. 61-latek był tym faktem zdruzgotany.

Zobacz także: Nawet 300 tysięcy zgonów na koronawirusa w USA. Specjaliści prezentują nowe dane

Ich życie było dramatem. Stracili rodzinę

Shelley była chora na stwardnienie rozsiane, które z dnia na dzień postępowało. Leczenie natomiast było niezwykle kosztowne. Ponadto w ostatnim czasie część ich rodziny, ich przyjaciele, odeszli. Brat Davida zmarł na koronawirusa.

W kwietniu straciliśmy moją szwagierkę z powodu rozległego zawału serca, a następnie dwa tygodnie na początku maja otrzymaliśmy wiadomość, że (...) jej mąż, mój brat, zmarł z powodu Covid -19 - powiedział zasmucony 61-latek w rozmowie z redakcją Daily Star.

Jednak w niedzielę, dokładnie dzień po zwolnieniu Davida z pracy, coś podkusiło 61-latka, aby sprawdzić wyniki losowań National Lottery. Mężczyzna raz na jakiś czas wypełniał losy i puszczał je w lokalnym zakładzie gier. Zwykle nie wygrywał nic, albo niewielkie sumy. Tym razem jednak było inaczej.

Po sprawdzeniu liczb okazało się, że David i Shelley wygrali okrągły milion funtów. Sytuacja ta wzruszyła tysiące internautów, którzy po usłyszeniu historii Davida i Shelley byli przekonani co do jednego - zdecydowanie należało im się.

David i Shelley do sytuacji podchodzą jednak z niezwykłą skromnością. Są szczęśliwi z wygranej, ale nie zmierzają opuszczać swojego miejsca zamieszkania i kupować wielkiej willi z basenem. Zżyli się z miejscową społecznością, z którą zamierzają świętować swoje zwycięstwo.

Oboje mają tylko jedno marzenie, które teraz będą mogli zrealizować dzięki fortunie. Chcą odwiedzić rodzinę mieszkającą w Kanadzie, która już nie może doczekać się ich przylotu. Dopiero teraz stać ich na tak daleką podróż. David planuje też kupić swój pierwszy, nowy samochód. Chce, aby kolor wybrała jego ukochana żona.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić