aktualizacja 

Kazano mu posprzątać po psie. Wstrząsające, co zrobił 53-latek z Łodzi

287

Kontakt ze zwierzętami podobno łagodzi napięcie, jednak nie w przypadku tego mężczyzny z Łodzi. Właściciel psa ugodził nożem przechodnia tylko dlatego, że ten zwrócił mu uwagę, by... posprzątał po swoim czworonogu. Notowany wcześniej 52-latek usłyszał już zarzuty.

Kazano mu posprzątać po psie. Wstrząsające, co zrobił 53-latek z Łodzi
Mężczyzna ugodził człowieka nożem za zwrócenie mu uwagi (Łódzka Policja)

Do niecodziennej sytuacji doszło 22 marca w Łodzi. 23-latek szedł ulicą wraz z kolegą, gdy podszedł do niego uzbrojony, agresywny napastnik i ugodził go w głowę oraz tułów. Powód? Wydaje się kuriozalny.

Zaatakował, bo ktoś zwrócił mu uwagę

Chwilę przed atakiem między uczestnikami zdarzenia miało dojść do sprzeczki. 23-latek zwrócił uwagę właścicielowi psa, by posprzątał po swoim pupilu. Mężczyźnie się to wyraźnie nie spodobało. Miał nerwowo zareagować, lecz po chwili odszedł razem ze swoim czworonogiem. Spokój jednak nie trwał długo.

Wkrótce mężczyzna wrócił na miejsce bez psa, za to z nożem. Bez ostrzeżenia zadał 23-latkowi kilka ciosów i uciekł z miejsca zdarzenia. Ranny został zabrany do szpitala, na szczęście obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Sprawa oczywiście została zgłoszona na policję, funkcjonariusze wkrótce rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Następnego dnia 52-latek został zatrzymany. Jak się okazało, był wcześniej notowany.

Podejrzany usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratora.

Zobacz także: Pierwszy taki pies w Polsce. Po 9 latach pracy odchodzi na emeryturę
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić