Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Paww
|
aktualizacja

TVP zauważyło WOŚP. Tak pokazali jej finał w "Wiadomościach"

108
Podziel się:

Tym razem obyło się bez blurowania serduszka WOŚP. Michał Adamczyk w zaledwie 22 sekundy przedstawił niedzielne działania wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

TVP zauważyło WOŚP. Tak pokazali jej finał w "Wiadomościach"
"Wiadomości" TVP napomknęły o WOŚP. "Gospodarzem jest jedna z komercyjnych stacji" (TVP VOD)

Cały czas trwa zliczanie funduszy zebranych podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory na konto fundacji wpłynęło ponad 136 milionów złotych. O przebiegu niedzielnej zbiórki informowały wszystkie media. Wieczorne wydanie "Faktów" oraz "Wydarzeń" poświęciło działaniom Orkiestry pierwsze minuty programu.

O inicjatywnie Jurka Owsiaka wspomniała również telewizja publiczna. Tym razem obyło się bez blurowania serduszka, jednak w ekspresowym tempie poinformowano o zbiórce. W niedzielnym wydaniu "Wiadomości" Michał Adamczyk w zaledwie 22 sekundy przedstawił działania wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poinformowano, że celem zbiórki jest wsparcie dziecięcej okulistyki. Widzowie TVP dowiedzieli się również, że jednym z patronów WOŚP jest komercyjna stacja. Krótkie wzmnianki o akcji pojawiły się również w "Panoramie" i "Teleexpressie".

Podczas tegorocznej akcji około 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze na wsparcie okulistyki dziecięcej. Gospodarzem i partnerem 30. finału jest jedna z komercyjnych stacji telewizyjnych - informował Michał Adamczyk.

Znacznie więcej czasu antenowego w "Wiadomościach" poświęcono za to rzeszowskiego Caritasu, który pomógł młodzieży ze wschodu oraz koncercie w Sycowie na Dolnym Śląsku.

Zobacz także: Polityk PiS wsparł WOŚP. "Tylko 20 sekund w TVP o Owsiaku”
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
waku
6 miesięcy temu
Prawie 7 lat szczucia na Owsiaka nie zmieniło podejścia Polaków do tej szczytnej inicjatywy. Ile Owsiak zarobił? Na pewno odpowiednio do jego zaangażowania. Jest skrupulatnie rozliczany przez instytucja państwowe , które za wszelką cenę próbowały go skasować za rządów PIS i nie wykryły żadnych znaczących niezgodności finansowych. Owsiak, trzymaj się i nie przejmuj się szczujniami typu tvkurski i innymi prawicowymi kłamliwymi osobnikami i szmatławcami
Justyna
6 miesięcy temu
Większa część ludzi jest tu za WOŚP,ale nie podoba jej się polityczne zachowanie Owsiaka.A Ci obrońcy samego Owsiaka to za czym tu tak krzyczą,I chamsko obrażają innych.A jeszcze zaklinanie rzeczywistości i mówienie że Owsiak sam założył WOŚP,to już wierutne kłamstwo.Bo cała idea WOŚPU powstała na oddziale kardiochirurgii w CZD,I najpierw tam się to zaczęło, Bo to lekarze p.Maruszewski i doc.Burczyński myśleli jak to przeprowadzić.A Owsiak powiedział o tym w swoim programie i tak się zaczęło.I miało być tylko jednorazową zbiórką. Na szczęście ludzie zobaczyli w tym sens i trwa to do dziś. A że sam Owsiak który od zawsze był kontrowersyjną osobą sprzedał się politycznie, jego wybór, bo żaden z pozostałych założycieli w politykę się nie bawi.A niektórzy z Owsiaka męczennika robią ,bo on sam. Sam jak i Wałęsa, sam jeden komunę obalił.Tam pracują tysiące ludzi. Napisała to matka której dziecko od stycznia do maja 1993 leżało na kardiochirurgii CZD w Międzylesiu.
Ważka
6 miesięcy temu
Powinni opisać machlojki Owsiaka i jego familii, złodziejstwa z puszek, nienawiść do rządu i kościoła i podkreślić fakt, że mniej niż połowa że zbiórek idzie na sprzęt a co się dzieje z drugą połową? Nie można pytać dlaczego ten sprzęt cały czas jest własnością fundacji, melonów czy mrówek Owsiaka. Ile oni wszyscy zarabiają na naiwnych, wykorzystując naiwne dzieci do żebrania. Caritas pomaga codziennie od lat i wszystkim. Bez polityki,spółek i nienawiści. Niech ci, których zmuszono do wpłat się odezwą a TVN pokaże co dzieje się na przystankach Owsiaka. Rozpusta, nienawiść i polityka. Może już czas skończyć z demoralizacją panie, dziadku w czerwonych portkach. Dość, na to w pandemii żadne państwo by nie pozwoliło a rodzice nie puścili by dzieci na to dzikie zbiegowisko !!!
Bonifacy
6 miesięcy temu
Wspomnieli źle,nie wspomnieli też źle.
mam
6 miesięcy temu
2 pytania ,po co szczujecie tym artykułem , ile macie za to płacone?
Komuna won
6 miesięcy temu
Wielka Orkiestra Skubania Polaków
Stasiu
6 miesięcy temu
Ile Owsiak i jego rodzina zarobią na tej zbiórce?
Maja
6 miesięcy temu
Nie usuwajcie wpisów.Niech Owsiak zbuduje szpital i tam idź się leczyć Kwiatuszku
Kwiatuszek
6 miesięcy temu
Jest z orkiestrą i będę zawsze
xxxxx
6 miesięcy temu
rzeszowskiego Caritasu......ech
Antykomuch
6 miesięcy temu
I o te 22 sekundy za dużo!
Jop
6 miesięcy temu
Niech nazbiera 200 milionów a ile dali na TVP ile można było sprzętu za to kupić
Jop
6 miesięcy temu
Nie wiem co powiedzieć a więc nie powiem nic nic nie można powiedzieć bo nie pokażą sami żeśmy tego chcieli
Alciaaa
6 miesięcy temu
Chociaż te 22 sekundy się liczą :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić