aktualizacja 

Zbagatelizował to i poszedł spać. Oświadczenie ws. śmierci gwiazdora

83

Nagła śmierć Boba Sageta, aktora "Pełnej chaty", wstrząsnęła jego bliskimi, ale i milionami fanów na całym świecie. Aktor zmarł w wieku 65 lat. Po miesiącu od tragicznych wydarzeń rodzina ujawnia przyczynę śmierci gwiazdora.

Zbagatelizował to i poszedł spać. Oświadczenie ws. śmierci gwiazdora
Bob Saget zmarł na początku stycznia 2022 r. (Getty Images, Rodin Eckenroth)

Bob Saget był w trakcie trasy ze swoim programem komediowym, gdy gruchnęła informacja o jego nagłej śmierci. Policja wydała komunikat: "Do hotelu wezwano służby do nieprzytomnego mężczyzny. Na miejscu stwierdzono śmierć. Nie znaleziono przy nim narkotyków i nie stwierdzono udziału osób trzecich".

Jego bliscy opublikowali wtedy następujące oświadczenie: Jesteśmy zdruzgotani. Był dla nas wszystkim i musicie wiedzieć, jak bardzo kochał swoich fanów, występy na żywo i rozbawianie innych. Wspominajcie z nami miłość i śmiech, jakie przyniósł na ten świat, ale prosimy was o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie.
Zobacz także: Zobacz: Trudno się z tym pogodzić. Odeszli w 2021 roku

Po miesiącu od śmierci aktora w końcu wiadomo, co się z nim stało. Doszło do nagłego urazu głowy.

Eksperci wyjaśnili, że Bob Saget uderzył się przypadkowo w tył głowy, zbagatelizował to i poszedł spać - napisano w oświadczeniu. "Alkohol i narkotyki nie są związane z wypadkiem".

Rodzina aktora zaznaczyła, że jest niezmiernie wdzięczna fanom z całego świata, którzy zalali ją pozytywnymi komentarzami i słowami wsparcia, które niosły ulgę w tym trudnym czasie. Za to wsparcie, jak podkreślają, będą dozgonnie wdzięczni.

Gdy kontynuujemy żałobę, prosimy wszystkim, by pamiętali, jaką miłość i śmiech roztaczał wokół siebie Bob i jaką lekcję dawał nam wszystkim: by być dobrym dla drugiego człowieka i uświadamiać ludzi, że się ich kocha. By stawać czoła trudnym sytuacjom - czytamy.
Autor: MD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić