aktualizacja 

Chciała nagrać, jak śpi. Niechcący ujawniła, jak przerażającą ma teściową

212

Mniej więcej jedną czwartą naszego życia przesypiamy. Pewna użytkowniczka TikToka postanowiła zarejestrować swoje chrapanie przy pomocy aplikacji do mierzenia jakości snu. Kiedy odsłuchała nagranie, nie mogła uwierzyć własnym uszom.

Chciała nagrać, jak śpi. Niechcący ujawniła, jak przerażającą ma teściową
Nastolatka usłyszała przekleństwa pod swoim adresem (TikTok)

W pierwszej chwili wzięłam to za głos jakiegoś ducha – opisuje Rosa Chicas. 21-latka podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami z aplikacją do mierzenia jakości snu. Okazało się, że oprócz własnego chrapania, kobieta usłyszała na nagraniu coś bardzo niepokojącego.

Usłyszała groźby pod swoim adresem. "To się działo trzy dni z rzędu"

21-latka twierdzi, że aplikacja zarejestrowała wypowiadane szeptem tajemnicze groźby. Użytkowniczka TikToka postanowiła więc zainstalować kamerę w swojej sypialni. Okazało się, że do pokoju przychodzi w nocy matka jej chłopaka.

Chicas opowiada, że kobieta szeptała do niej, że jej nienawidzi. Matka chłopaka miała także mówić jej we śnie, że "powinna się zabić".

To się działo trzy dni z rzędu. Usłyszałam na nagraniu, że jestem brzydka. Pojawiły się także obelgi pod moim adresem, których nie chcę tu przytaczać – podkreśla Rosa Chicas.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Matka chłopaka przychodziła do niej we śnie. "Niedawno wyszła z więzienia"

Zachowanie matki chłopaka wzbudziło sporą konsternację u 21-latki. W bezpośrednich kontaktach miała bowiem zawsze zachowywać się w porządku.

Niedawno wyszła z więzienia. Mieszkam z nią i jej dziećmi, ponieważ z chłopakiem nie mamy dokąd się wyprowadzić – opisuje użytkowniczka TikToka.

Zdaniem Rosy Chicas, skrywana nienawiść może być motywowana zazdrością. 21-latka nawiązała niedawno bardzo dobrą więź z najmłodszą córką kobiety.

TikTokerka podkreśla, że nie rozmawiała o całej sytuacji z matką chłopaka. Obawia się bowiem, że kobieta zabroni jej kontaktów ze swoją córką.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Obejrzyj także: Ewa Zwada ubolewa nad zaniżeniem stawek dla TikTokerek: "Chciałabym, żeby każdy dobrze zarabiał"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić