Dziecko skakało na trampolinie. Nagle zobaczyło wpadło w przerażenie

44

Mama 1,5-rocznej dziewczynki z Kalifornii nagrywała, jak jej dziecko bawi się na trampolinie. Nagle jednak maluch rozpłakał się, gdy spojrzał pod nogi.

Dziecko skakało na trampolinie. Nagle zobaczyło wpadło w przerażenie
1,5-roczna dziewczynka, która odkryła swój cień (TikTok)

Rodzice chętnie publikują na TikToku filmy z udziałem ich pociech. Cieszą się one niemałą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku 33-letniej TikTokerki Shannon mieszkającej w miejscowości Murrieta w Kalifornii.

Dziecko odkryło nieznane

Ostatnio opublikowała w tym medium film, na którym widać, jak jej malutka córeczka skacze na trampolinie. Nagle dziewczynka spogląda pod nogi, po czym zaczyna krzyczeć i uciekać. Dziecko dosłownie wpadło w przerażenie!

W taki oto sposób moje półtoraroczne dziecko odkryło własny cień - podpisała nagranie wyraźnie rozbawiona mama.

Maluchowi chyba wydawało się, że czarny kształt ją śledzi. Film obejrzało niespełna 13 milionów osób i pojawiło się pod nim tysiące komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Moja córka była zaintrygowana swoim własnym cieniem. Kręciła się i z zaciekawieniem oglądała, jak się porusza - napisała jedna z internautek.
Mój starszy syn zareagował identycznie - wtórowała druga.

Trzeba przyznać, że tego typu filmy mogą sprawić, że dzień wydaje się lepszy. W końcu nic tak nie bawi, jak dzieci i zwierzęta odkrywające świat!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić